Yükleniyor...

Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Analizi – 1 Aralık 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,7'lik yükselişle 897 milyon dolara geriledi.

Bitcoin Ethereum ve Avalanche Analizi 11 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,7’lik yükselişle 897 milyon dolara geriledi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve AVAX‘taki fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? AVAX‘taki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 1 değer kazandı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun süredir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandından ciddi bir düşüş yaşadı. Bitcoin bulunduğu hareket bölgesiyle itibariyle fiyat seyrine 17 bin dolardan devam ediyor.

btc gunluk
Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu seviyelerden gelecek haber akışıyla beraber yönünü belirlemesini bekleyeceğiz. Ek olarak 50 günlük ortalamaya baktığımız zaman bu değerin fiyattan oldukça bağımsız seyrettiğini görüyoruz. Bu sebeple bir süre daha Bitcoin’in bu seviyelerde yatay seyredeceğini söyleyebiliriz. BTC’de de devam edecek bir düşüş olacaksa eğer bir sonraki durak 15-16 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 18 bin dolar bandına tutunmanı ardından 19-20 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 17 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Kripto para piyasasında ayı sezonunun yaşanması sebebiyle her kripto parada düşük seviyeler gördüğümüz gibi Ethereum (ETH) tarafında da fiyat düşüş eğiliminde. Buna karşın Ethereum tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 0,8’lik yükseliş yaşadığını görüyoruz.

eth gunluk
Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki hedef 1200-1300 dolar bölgesinde tutunmak diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1000 dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum 1280 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

Kripto piyasasının en popüler 20. coini olan AVAX, diğer kripto para birimlerinde de olduğu gibi düşüş yönlü seyrine devam ediyor. Buna karşın AVAX, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,2 yükseliş yaşadı.

avax gunluk
Avalanche’ın günlük grafiği

AVAX, an itibariyle 13 dolarda seyrediyor. AVAX’taki bir sonraki hedef 13,7 desteğine tutunması denebilir. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler yönü belirlemede rol oynayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner