Yükleniyor...

Art Block NFT Yenilenmeyi Planlıyor

Art Block NFT yenilenme öncesi Curated Series'i sonlandırdı ve şirket CEO'su yenilenmenin sebebi olarak platformun değişme ve gelişmesi olduğuna değindi.

Art Block NFT Yenilenmeyi Planliyor

Art Block NFT yenilenme öncesi Curated Series’i sonlandırdı ve şirket CEO’su yenilenmenin sebebi olarak platformun değişme ve gelişmesi olduğuna değindi.

Marka yenilemeye gitme kararı alan Art Block NFT Curated Series’i yenilemeden önce sonlandıracak. Series 8 Curated Series’e çıkarılacak son proje olacak. Bitcoin piyasası için bir değişiklik söz konusu değil.

Art Block NFT Marka Yenilemeye Gidiyor

Art Block, bir algoritma aracılığıyla Blockchain’de benzersiz dijital sanat eserleri üreten Ethereum tabanlı bir NFT projesidir. Projenin revaçta olduğu dönem geçtiğimiz yılın ağustos ayında yaşandı.

Son iki yılda, şirketin “kapalı bir proje ailesinin bir üyesi” olarak tanımladığı Art Blocks’un numaralı serilerinin bir parçası olarak yaklaşık 60.000 Curated proje yayınlandı.

Konu hakkında Medium’da yazan Druid şunları söyledi:

“Her seri numarası, evrimi ve sınırları zorlamasıyla bir sanat hikayesini de anlattı. Birçok kişi, bizim gibi, bir sette temsil edilen her Curated sanatçının yoğun ve güzel bir yaratıcılık anında olduğunu hissetti” 

Art Blocks kurucusu Eric Calderon, şirketin güncellenmiş bir Küratörlük Kurulu ve marka yenilemesi de dahil olmak üzere platformunda iyileştirmeler üzerinde çalıştığını söyledi.

Calderon bu konu hakkında şöyle dedi:

“Art Blocks, daha rafine bir deneyime doğru gidiyor, son birkaç aydır inanılmaz ekibin temelde Art Blocks 2.0’ı icat ettiğimiz şeye yönelik yaptığı yoğun çalışmanın meyveleri”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner