Yükleniyor...

Arthur Hayes’e Göre Bitcoin 1 Milyon Dolara Ulaşacak

Bitmex eski CEO'su Arthur Hayes'e göre Bitcoin 1 milyon dolara ulaşacak.

Arthur Hayes Herkes Iflas Ettigi icin Bitcoin Dibi Buldu

Bitmex eski CEO’su Arthur Hayes’e göre Bitcoin 1 milyon dolara ulaşacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin fiyatı uzun süredir düşüşteydi ancak 2023 yılıyla birlikte işler piyasada tersine döndü. Hatta ABD’deki banka kapanması olayları da piyasaya pek de darbe vuramadı.

Bitmex Eski CEO’su Bitcoin Tahminini Yineledi

Bitmex’in eski CEO’su Arthur Hayes Bitcoin tahminini yineledi. Bununla birlikte Hayes, bir Tweet’te, Çin’in bankacılık sisteminde likidite sağlamayı ve hızlı borç verme büyümesini sürdürmeyi amaçlayan bir hareket olan ve neredeyse tüm bankalar için karşılık oranlarını yüzde 0,25 oranında düşürme kararını tartışan bir Bloomberg makalesinin ekran görüntüsünü ekledi.

the bitcoin gospel

Hayes daha önce Bitcoin’in 2030 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşacağını tahmin etmişti ve bu kilometre taşını, kullanıcıların önemli bir fiyat artışı beklentisiyle varlıklarını satmayı mahkumiyetle reddettikleri “HODL kültürü”ne bağlamıştı.

Bugün erken saatlerde Bitcoin fiyatı, Silicon Valley Bank’ın iflas başvurusunun ardından 26.000 doları aştı. Yatırımcılar kripto şirketlerinin ABD’deki bankalara erişiminin olmamasından endişe ederken, Ethereum ve Dogecoin gibi diğer kripto para birimleri de önemli kazançlar kaydetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x