Yükleniyor...

Aston Villa Fan Token (AVL) Nedir?

Aston Villa Fan Token, İngiliz futbol takımı Aston Villa'nın resmi taraftar token'ıdır.

aston villa fan token

Aston Villa Fan Token, İngiliz futbol takımı Aston Villa’nın resmi taraftar token’ıdır. Sembolü AVL olan bu fan token, Chiliz altyapısında çalışmaktadır.

Aston Villa Fan Token Nedir?

Aston Villa Fan Token, Aston Villa Futbol Kulübü tarafından Socios iş birliği ile çıkarılan bir taraftar token’ıdır. AVL kısaltılmış ismiyle bilinen fan token, 16 Eylül 2021 tarihinde ön satışa çıkmıştır. Chiliz altyapısıyla çalışan AVL, kulüp ve taraftar arasındaki bağı kuvvetlendirmeyi hedefleyen ve onlara anketler aracılığıyla söz hakkı tanıyan bir yapıdadır.

AVL token, madenciliği yapılabilen bir kripto para birimi değildir. Yalnızca Socios üzerinden oynanan ödül oyunları ile token kazanılabilir.

aston villa

AVL Fan Token Ne İşe Yarar?

AVL Fan Token sahipleri için Socios.com’da her sezon kulüple bir dizi interaktif oylamaya katılma şansı da dahil olmak üzere sayısız etkileşim fırsatı olacak.

Taraftarlar ayrıca kulüple ilgili içeriklere erişebilecek ve Socios.com’un geo-lokasyon destekli artırılmış gerçeklik (AR) içeriği olan “Token Hunt”ı deneyimleyebilecek. Aynı zamanda taraftarlar, kulüple ilgili oyunlarda, yarışmalarda ve quizlerde dünyanın dört bir yanından diğer taraftarlara karşı becerilerini test edebilir, küresel liderlik tablolarında rekabet edebilir ve bunları yaparak gerçek hayat ve dijital deneyim ödülleri, haklar ve promosyonlar kazanabilir.

AVL Fan Token bugüne dek en yüksek fiyatını 29 Kasım 2021 tarihinde görmüştür, ATH seviyesi 4,03 dolardır. AVL Fan Token bugüne dek en düşük fiyatını 9 Mart 2023’te kaydetmiştir, ATL fiyatı 0,47 dolardır.

AVL piyasa değeri ise 2.3 milyon dolar olarak kaydedilmiştir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner