Yükleniyor...
Sponsored

Atari, 50. Yılını Kutlamak İçin NFT’leri Ganimet Kutuları İle Birleştiriyor

Atari'den NFT adımı geldi.

Atari NFT

Atari’den NFT adımı geldi. NFT’leri ganimet kutuları ile birleştiren Atari, GFT isimli hediye edilebilir kutular piyasaya süreceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Atari, NFT’leri ganimet kutuları ile birleştiren hediye edilebilir, değiştirilemez tokenların (GFT’ler) geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi konusunda Republic Realm ile ortaklık kurdu.

Atari NFT sunacak

GFT’ler hediye kutuları gibi, bir sürpriz ortaya çıkarmak için belirli bir tarihte açılacak. Her GFT, Ethereum blok zincirinde bir NFT’dir ve ilk koleksiyon, Atari’nin 50. yılını kutlamak için açılacak. 10 GFT’lik set, her biri sınırlı sayıda üretildi, kredi kartı veya kripto ile satın alınabilecek. GFT’ler, şirketin ikonik oyunlarından ilham alarak tasarlandı.

GFT’ler 1 Şubat 2022’den itibaren GFT Shoppe’dan satın alınabilecek. Yaygın, nadir ve destansı baskılarda seçenekler sunulacak.

Atari CEO’su Wade Rosen, konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi;

“Atari’nin 50. yıl dönümünü anmak için yeni bir teknolojik yenilik çağını başlatmaktan ve aynı zamanda modern video oyunu endüstrisini başlatan markayı onurlandırmaktan daha iyi ne olabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x