Yükleniyor...

Atari Token Listelenmeye Başlıyor: Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Atari Token'in halka açık satışı erkenden bitti bu nedenle de Bitcoin Exchange üzerinde 2 Kasım'da listelenmeye başlayacağı duyuruldu.

atari token atri fiyati

Atari Token’in halka açık satışı erkenden bitti bu nedenle de Bitcoin Exchange üzerinde 2 Kasım’da listelenmeye başlayacağı duyuruldu.

Dünyanın en ikonik konsol markalarından ve interaktif eğlence üreticilerinden biri olan Atari, bugün halka açık satışın planlanandan erken bittiğini ve Atari Token’ın (ATRI) Bitcoin Exchange’de ticaretinin başladığını duyurdu Bu halka açık satış ve listeleme, Atari blok zinciri projesi için iki önemli kilometre taşını oluşturuyor: Token sahiplerine likidite sağlıyor ve gelecekteki işbirliklerinin ve Atari blok zinciri ekosisteminini geliştirilmesinin önünü açıyor.

Teklif edilen fiyat token başına 0,25 dolar. 1 milyon dolarlık bir sınırla 4 milyon token satışa sunuldu. 30 Ekim 2020’de Bitcoin.com, satışın beklenen kapanışını duyurdu. Buna göre tüm token’lar satıldı.

 

Atari Birçok Ortaklık Kurdu

Atari Group, interaktif eğlence ekosistemi ve blok zinciri girişimleri boyunca Atari Token’in benimsenmesini ve kullanım durumlarını aşamalı olarak geliştirmek için yakın zamanda birçok ek ortaklık anlaşması imzaladı. Atari Token, NFT alım satımı çin en büyük pazar yerlerinden biri olan opensea.io’ya entegre edildi. Atari Token, bu tür bir web sitesinde NFT’leri satın almak için kullanılabilecek. Bu tür ortaklıkların listesi www.atarichain.com adresinde mevcut.

Atari Borsası Ne Zaman Açılacak?

Atari Borsasının lansmanı, diğer proje aşamalarıyla daha iyi bir senkronizasyon elde etmek için Bitcoin.com borsasında birkaç günlük alım satım işleminden sonra gerçekleşecek. Coingecko verilerine göre ATRI, yazının yazıldığı sırada 0,03648023 dolardan işlem görüyordu. Bu belirlenen 0.25 dolarlık fiyattan %85’lik bir düşüşe işaret ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner