Yükleniyor...

Avalanche, 30 Milyon Oyuncuya Kapılarını Açıyor

Avalanche (AVAX) ve TSM ortaklığı sonucunda, TSM'nin 30 milyon kullanıcılı oyunu Blitz'in Avalanche ağını kullanacağı duyuruldu.

avalanche avax

Avalanche (AVAX) ve TSM ortaklığı sonucunda, TSM’nin 30 milyon kullanıcılı oyunu Blitz’in Avalanche ağını kullanacağı duyuruldu.

Küresel e-spor ve video oyunları şirketi TSM, blockchain deneyimlerinden yararlanmak amacıyla Avalanche ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık neticesinde, TSM’nin 30 milyon kullanıcıya erişen oyunu Blitz, Web3 özelliklerine erişim kapsamında Avalanche ağını kullanacak. Yapılan bu iş birliğiyle Avalanche, TSM ve Blitz’in özel blockchain ortağı olacak.

Avalanche, 30 Milyon Oyunculu Blitz’i Blockchain Dünyasına Taşıyor

avalanche blitz ortaklık

Küresel çapta benimsenen e-spor lideri TSM ve rekabetçi oyun uygulaması Blitz, Avalanche’ın blockchain teknolojisinden yararlanacak.

TSM, Avalanche ile gerçekleştirdiği bu ortaklık neticesinde, oyuncular, hayranlar ve içerik oluşturucular için yeni deneyimler yaratacak. Ayrıca ortaklık, oyuncu öncelikli Web3 ürünlerini ana akım haline getirmeyi amaçlıyor. TSM ve 30 milyon oyunculu Blitz, Core’u dijital varlıkları depolamak, satmak ve satın almak için kullanacak.

TSM ve Avalanche ortaklığının bir parçası olarak, TSM’nin popüler oyunu Blitz, Avalanche Subnet üzerine inşa edilecek. TSM, oyuncuların performans verileri ve öğrenme araçlarıyla becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla Blitz Alt Ağında Avalanche imzalı turnuvaları yürütecek. Ayrıca, ödüller için Blitz Arena‘da yarışılmasına olanak sağlanacak.

TSM ve Blitz, AVAX tarafından desteklenen Alt Ağlar ile yeniliklere öncülük etmeyi planlıyor. Yapılan duyuruya göre, Blitz’in Alt Ağı, işlem ücretleri için AVAX kullanacak ve oyuncuların yaptığı her işlemde AVAX ücretlerinin bir kısmını yakacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner