Yükleniyor...

Avustralya Futbol Ligi NFT Koleksiyonu Hızla Tükendi

Avustralya Futbol Ligi'nin (AFL) sınırlı sayıda olan NFT koleksiyonu Ripper Skipper 2022'yi piyasaya sürdü ve hızlıca tükendi.

Avustralya Futbol Ligi NFT Koleksiyonu Hizla Tukendi

Avustralya Futbol Ligi‘nin (AFL) sınırlı sayıda olan NFT koleksiyonu Ripper Skipper 2022’yi piyasaya sürdü ve hızlıca tükendi.

Ripper Skipper 2022, AFL Mint programı aracılığıyla dün piyasaya sürüldü ve “izin verilenler listesine” katılan kişilerin, indirim için ayrılmış 3.800 paketten birini satın almalarına izin verildi. Dünyanın en büyük NFT oyun şirketi Animoca Brands’in Avustralya ortağı da olan AFL’nin koleksiyonunun tamamı 12 saatte satıldı.

Avustralya Futbol Ligi NFT’leri 3 Paketten Oluşuyor

Sınırlı sayıda üretilen NFT’lerde 2021 sezonundan 78 önemli an ve an yer aldı. Hem ses hem de video olarak tasarlanan NFT paketi, ortak, lüks ve alkışlama olmak üzere üç farklı paket olarak piyasaya sürüldü. Her paket 34.39 USDC’den satıldı.

Erkekler ve Kadınlar yarışmalarıyla heyecan verici yeni anlar başlatacaklarını belirten AFL Müşteri ve Ticari Genel Müdürü Kylie Rogers, şunları söyledi:

“AFL Mint markamız aracılığıyla, geçmişteki harikaları ve daha önce görmediğimiz benzersiz bir hayran deneyimi sağlayacak diğer ürün sürümlerini piyasaya sunacağız”

AFL, Nisan ayında NFT oyun devi Animoca Brands’in bir yan kuruluşu olan Be Media ile beş yıllık bir ortaklık imzaladı ve NFT pazar yeri AFL Mint’i duyurdu. 2023’te piyasaya sürülecek olan pazaryeri, hayranlar ve koleksiyonerler arasında NFT takasına ve satışına izin verecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner