Yükleniyor...

Axie Infinity (AXS) %30 Arttı, Diğer Oyun Token’ları da Bu Yükselişi Takip Ediyor

Oyun ve NFT odaklı blockchain platformlarıyla ilişkili token'lar bugün çift haneli kazançlar görüyor.

axs nft yuksrlis

Oyun ve NFT odaklı blockchain platformlarıyla ilişkili token’lar bugün çift haneli kazançlar görüyor.

Oyun ve NFT odaklı platformların token bugün yükselişe geçti. Axie Infinity (AXS), Engin (ENJ), Flow (FLOW) ve diğerleri son 24 saatte çift haneli kazançlar kaydetti.

Axie Infinity ve Enjin gibi birkaç blockchain tabanlı oyun platformunun yerel token’ları, kripto para pazarının geri kalanı yatay hareket etmeye devam ederken bugün çift haneli kazançlar elde etti.

Pokémon benzeri kripto oyun platformu Axie Infinity’nin yerel token’ı olan AXS, bu yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte %32,4’lük bir fiyat artışına işaret ederek 28,81 dolara yükseldi.Bu arada, Enjin (ENJ), Decentraland gibi projeler (MANA) ve Flow (FLOW) bugün benzer şekilde büyük kazançlar elde etti.

Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin ile ilişkili bir token olan ENJ’nin fiyatı, gün içinde yaklaşık %19,7 değer kazanarak 1,42 doları aştı.

Sanal gerçeklik platformu Decentraland’da avatarlar, kozmetik ürünler, adlandırma hakkı ve daha fazlasını ödemek için kullanılabilen MANA fiyatı ise %18.5 artarak 0,73 dolara yükseldi.

Çılgınca popüler olan NFT pazarı NBA Top Shot’un dayandığı blok zinciri Flow’un yerel token’ı ise bugün yaklaşık 20.05 dolara kadar çıktı. Son olarak, blockchain tabanlı hayran etkileşim platformu Socios.com’a güç veren Chiliz, son 24 saatte %16,4 artışla 0,27 dolar civarında işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner