Yükleniyor...

BabyDoge Swap’in Testnet’i için Geri Sayım Başladı

BabyDoge ekibi, yeni BabyDoge Swap'in testnet'i için beklenen duyuruyu yaptı ve protokolün, 1 hafta içinde başlatılacağını söyledi.

BabyDoge Swapin Testneti için Geri Sayim Başladi

BabyDoge ekibi, yeni BabyDoge Swap‘in testnet‘i için beklenen duyuruyu yaptı ve protokolün, 1 hafta içinde başlatılacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BNB Chain tabanlı bir Dogecoin rakibi olan BabyDoge, yeni projesi için duyuru yaptı. Yeni swap protokolü ile birlikte BabyDoge, rekabette elini güçlendirmeyi hedefliyor.

BabyDoge Swap Testnet’i 1 Hafta içinde Canlıya Geçecek

BabyDoge ekibi, temmuz ayının sonlarında iş birliği yapmak için BSC projelerini aradığını duyurmuştu. Aradan geçen kısa sürenin ardından ise ekip, swap protokolünün testneti için açıklama yaparak, 1 hafta içinde testnet’in canlıya geçeceğini söyledi.

Ekibe göre platform, sıfır ücretle token takasını mümkün kılan ilk protokol olacak. Diğer yandan protokolde farming ve staking gibi özellikler de var.

Geçmişe gidecek olursak,

Haziran ayında BabyDoge ekibi, “Wearable” isimli kendi metaverse’ünün yeni bir önizlemesini kullanıcılara sunmuştu.

Son olara CoinGecko verilerinden BabyDoge’un yakın zaman performansına bakalım.

Haberin yazımı sırasında 0.000000001524 dolardan işlem gören BABYDOGE, son 24 saatte yüzde 1.2, son 7 günde ise yüzde 21.8 değer kazandı. Kripto para biriminin güncel fiyatına aşağıdan bakabilirsiniz.Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x