Anasayfa Bitcoin Haberleri Bestseller Yazarı Robert Kiyosaki: "FED Öldü, Bitcoin (BTC) Gerçek Para"

Bestseller Yazarı Robert Kiyosaki: “FED Öldü, Bitcoin (BTC) Gerçek Para”

ABONE OL:google-news

Bitcoin’e katılmakta hala tereddüt eden birçok yatırımcı var. Kripto para birimlerinde yatırımcı olmak zordur, zira Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini alanlara peşinen suçlu muamelesi yapanlar bile vardır.

Ancak önde gelen bir finansal eğitimci ve girişimci; Bitcoin, gümüş ve altın sahibi olmanın akıllıca bir karar olduğunu söylüyor. Bestseller yazarı Robert Kiyosaki’den bahsediyoruz.

Robert Kiyosaki: “Altın, Gümüş ve Bitcoin’e Evet”

Amerikalı bir girişimci ve bestseller olan ‘Zengin Baba, Yoksul Baba’ kitabının yazarı Robert Kiyosaki’ye göre ‘Zengin Baba’ yani ‘Federal Rezerv’ öldü.

Yazar; ‘zombi şirketler’ olarak adlandırdığı şirketlerin borçlarının 900 milyar dolara yükseldiğini belirtti. Kiyosaki, ‘zombilerin’ borçlarının gelecek yıl 1.6 trilyon doları geçeceğini ve Federal Rezerv’i riske atacağını, attığı bir tweet’te belirtti.

Bu trendle mücadele etmek için, potansiyel bir borç krizi ve para baskısının yanı sıra, Kiyosaki etkin bir şekilde Bitcoin, gümüş ve altın alınmasını önerdi.

‘Zengin Baba, Yoksul Baba’ kitabının yazarı, bu varlıkların ‘gerçek para’ olduğunu; Federal Reserve tarafından basılan itibari paranın ise ‘sahte’ olduğunu söylüyor.

Kiyosaki sadece Bitcoin’e ruh olarak bağlı değil, aynı zamanda kripto para birimi için bir fiyat hedefi var. Diğer iki değerli metaller de iyi performans gösterse de, esas BTC’nin önümüzdeki üç yıl içinde yükselerek 75.000 dolar seviyesini göreceğini belirtti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

917BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,345TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar