Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin'de (BTC) 10 Yıllık Fiyat Tahmini Nedir?

Bitcoin’de (BTC) 10 Yıllık Fiyat Tahmini Nedir?

ABONE OL:google-news

Yeni yayınlanan bir rapora göre, önümüzdeki on yıl içinde Bitcoin fiyatında %4.000’lik bir artış görülebilir. Crypto Research Report’un Haziran sürümü, pazarın önümüzdeki on yıl içinde büyük bir artış göstereceği tahminlerine yoğunlaşıyor.

Rapora göre uzmanlar Bitcoin fiyatının yeni zirvelere ulaşacağını ve benzer şekilde Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve Stellar altcoin’lerinin de beraberinde geleceğini belirtiyor. Tahmin 2030 yılı için 397 bin dolar olarak görülüyor.

Küresel Ekonomi ve Kripto Para Piyasasında Koronavirüs

Koronavirüs küresel pandemisinin dünya ekonomisi üzerindeki etkisine değinen raporda şu ifadeler yer alıyor:

“Federal Rezerv’in iki aylık etkisi, 2008 ‘Büyük Durgunluk’a tepki olarak piyasalara enjekte ettiği miktardan bile daha büyük. Fed o kadar hızlı hareket etti ki, finansal sistemin ne kadar kırılgan olduğunu ve piyasaların ucuz paraya ne kadar bağımlı olduğunu biliyor olsalar gerek. Geleneksel piyasalar artık ekonominin durumunu yansıtmıyor. Bunun yerine, merkez bankasının emeklilik sistemini canlı tutma ve Trump’ın yeniden seçilme çabalarını yansıtıyorlar. Ne yazık ki, buradan geri dönüş yok. Ekonomideki her sarsılmanın daha büyük bir enflasyonla karşılanması gerekiyor, bu da gerçeklik ve finans arasında daha geniş bir boşluğa yol açıyor. ”

Raporda ayrıca, Mayıs ayında gerçekleşen Bitcoin yarılanmasının, çoğu trader ve yatırımcının beklediği gibi piyasa üzerinde önemli bir etkisi olmadığı belirtiliyor. Ancak uzmanlar, Koronavirüs’ün bir sonucu olarak ekonomi hakkındaki belirsizliğin bu durumu oluşturmuş olabileceğini düşünüyorlar. Araştırmacılar, ihracat ve ithalat pazarlarını çevreleyen ulusal para birimlerinin ve politikalarının, bireysel yatırımcıları Bitcoin yatırımı gibi alternatif varlıklara yönlendirebileceğini belirtiyorlar.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

917BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,345TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar