Yükleniyor...

“Bitcoin’den (BTC) Yakın Zamanda Bir Yükseliş Hamlesi Beklemeyin”

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) konusunda yatırımcılara tavsiyelerde bulundu.

ayı 1

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) konusunda yatırımcılara tavsiyelerde bulundu.

Dave the Wave adlı trader, Bollinger bantlarının genişliğine göre Bitcoin’in mevcut konsolidasyon aşamasının, muhtemelen 2020’nin son çeyreğine kadar devam edeceğini söylüyor.

Yatırımcılar bir varlığın oynaklığının seviyesini belirlemek için Bollinger bantlarını kullanır. Volatilite azaldığında üst ve alt bantlar genişlerken, volatilite artmak üzereyken bantlar daralır.

Bitcoin analisti ve JPMorgan’ın eski başkan yardımcısı Tone Vays de, BTC’nin yakın zamanda büyük bir yükseliş hamlesi yapamayacağına inanıyor. Trader, BTC’nin 2021 başında büyük bir kırılmadan önce 6.000 ila 10.000 dolar arasında işlem yapmaya devam etmesini bekliyor. Ancak Vays, lider kripto para biriminin olumsuz bir potansiyele sahip olduğunu ve beklenen artıştan önce 7.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.

Kripto para piyasasının mevcut oynaklığına rağmen, Bitcoin boğaları BTC fiyatının nihayetinde yükseleceği konusunda iyimser kalıyor. Yakın zamanda Bitcoin’in geleceği hakkında yayınlanan bir analize göre; BTC fiyatı yaklaşık on yılda 397.000 dolara yükselebilir.

CoinMarketCap’in verilerine göre, haberin yazımı sırasında Bitcoin 9,151 dolar civarında idi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner