Anasayfa Bitcoin Haberleri "Bitcoin'den (BTC) Yakın Zamanda Bir Yükseliş Hamlesi Beklemeyin"

“Bitcoin’den (BTC) Yakın Zamanda Bir Yükseliş Hamlesi Beklemeyin”

ABONE OL:google-news

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) konusunda yatırımcılara tavsiyelerde bulundu.

Dave the Wave adlı trader, Bollinger bantlarının genişliğine göre Bitcoin’in mevcut konsolidasyon aşamasının, muhtemelen 2020’nin son çeyreğine kadar devam edeceğini söylüyor.

Yatırımcılar bir varlığın oynaklığının seviyesini belirlemek için Bollinger bantlarını kullanır. Volatilite azaldığında üst ve alt bantlar genişlerken, volatilite artmak üzereyken bantlar daralır.

Bitcoin analisti ve JPMorgan’ın eski başkan yardımcısı Tone Vays de, BTC’nin yakın zamanda büyük bir yükseliş hamlesi yapamayacağına inanıyor. Trader, BTC’nin 2021 başında büyük bir kırılmadan önce 6.000 ila 10.000 dolar arasında işlem yapmaya devam etmesini bekliyor. Ancak Vays, lider kripto para biriminin olumsuz bir potansiyele sahip olduğunu ve beklenen artıştan önce 7.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.

Kripto para piyasasının mevcut oynaklığına rağmen, Bitcoin boğaları BTC fiyatının nihayetinde yükseleceği konusunda iyimser kalıyor. Yakın zamanda Bitcoin’in geleceği hakkında yayınlanan bir analize göre; BTC fiyatı yaklaşık on yılda 397.000 dolara yükselebilir.

CoinMarketCap’in verilerine göre, haberin yazımı sırasında Bitcoin 9,151 dolar civarında idi.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynakdailyhodl
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

917BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,345TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar