Yükleniyor...

Binance Capital Management’in CoinDesk’i Satın Alacağı İddia Edildi

Binance Capital Management'in haber sitesi CoinDesk'i satın alacağı iddia edildi.

binance usd

Binance Capital Management’in haber sitesi CoinDesk‘i satın alacağı iddia edildi.

Binance‘in CoinMarketCap ana şirketi üzerinden CoinDesk’i satın alacağı iddiasının gündeme düşmesinin ardından kripto para sektöründe hareketlilik yaşandı. Şu anlık satın alma işleminde herhangi bir gelişme yaşanmadı.

Binance Capital Management’in CoinDesk’i Satın Alımı Beklemede

Önde gelen bir kripto haber şirketi ve Digital Currency Group (DCG) temel bileşenlerinden biri olan CoinDesk, konuyla ilgili doğrudan bilgiye sahip kaynaklara göre son haftalarda Binance Capital Management (BCM) için bir satın alma hedefi haline geldi.

İngiliz Virgin Adaları’nda kayıtlı olan Binance Capital Management (BCM), bir Delaware şirketi olan CoinMarketCap’in yan kuruluşu aracılığıyla CoinDesk’i satın almanın yollarını arıyor. Satın alma görüşmelerinin şu anlık beklemede olduğu bildirildi.

CoinMarketCap Nedir
CoinMarketCap Nedir

Potansiyel anlaşmanın değerini 75 milyon dolara yakın olduğu iddia ediliyor. Konuya aşina  bir kaynağa göre, CoinDesk’in piyasa değerine ilişkin ilk tahminler 300 milyon dolara kadar çıksa da, gerçek satın alma fiyatının önemli ölçüde daha düşük olması bekleniyor.

Barry Silbert’in DCG’si, şirketi lansmanından yaklaşık üç yıl sonra, 2016 yılında yaklaşık 500.000 dolar karşılığında satın almıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner