Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Analizler Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi: Binance Coin Nereye Gidiyor?

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi: Binance Coin Nereye Gidiyor?

ABONE OL:google-news

2019’da yaptığı hareketlerle adından sık sık söz ettiren Binance Coin (BNB), 22 Haziran’da 39,57 doları görerek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. O tarihten bu yana düşüş eğiliminde olan Binance Coin, yayın sırasında 27,98 dolardan işlem görüyordu.

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

1 haftalık grafikte Binance Coin, 7 haftalık hareketli ortalamanın altında seyrediyor. Bu, satış baskısının artması durumunda Binance Coin’in 30 veya 50 haftalık hareketli ortalamanın altında destek arayabileceğinin bir sinyali.

Düşüş eğilimine ek olarak, genellikle trendi takip etme ve momentumu hesaplamak için kullanılan MACD, 12-4 saatlik üssel hareketli ortalama ve 26-4 saatlik üssel hareketli ortalama arasında 4 hafta önce bir düşüşü atlattı.

Mevcut koşullarda teknik olarak Binance Coin’in yükseliş trendinde yoluna devam edebilmesi için 7 haftalık hareketli ortalamanın üstüne gitmesi ve önceden gördüğü 39,57 doları kırması gerekiyor. Böyle bir hareket, hacimdeki bir artışla birlikte Binance Coin’in boğa koşusuna devam edeceğinin ve yeni yüksek seviyeleri göreceğinin işareti olacak.

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

Fibonacci retracement göstergesi, yüksek seviyelerdeki arz ve talepten dolayı bir bariyer olarak işlev gören farklı fiyat noktalarını belirlemede yardımcı olabilir. Bu göstergeye bakarak Binance Coin’in değer kaybetmesi durumunda .5 veya .618 Fibonacci retracement seviyelerinde destek bulabileceğini söyleyebiliriz. Bu Fibonacci seviyeleri sırasıyla 21,9 ve 17,7 dolara karşılık geliyor.

Tersi bir durumda, yani hacim artmaya başlayacak olursa Binance Coin tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmayı deneyebilir. Bunu yaparken de .236 ve .1618 Fibonacci seviyelerinde dirençle karşılaşabilir.

Binance Coin Fiyat Analizi

1 günlük grafikte Adam-Eve (Adem-Havva) çift dip deseninin geliştiği görülüyor. Bu desen bir boğa dönüşü formasyonu olarak kabul edilmektedir. Eğer alış baskısı artacak olursa Binnace Coin’in 31,5 veya 50 günlük hareketli ortalamayı kırdığını görebiliriz.

BNB Fiyat Analizi

Adam-Eve desenin onaylanması Binance Coin’in 36,7 doları hedeflediğinin göstergesi olabilir. Ancak 26 dolar ya da 150 haftalık hareketli ortalamanın altına düşülmesi durumunda bu desen iptal olacak ve 200 günlük hareketli ortalamanın sağladığı desteği yeniden test edecek.

Özetle, Binance Coin grafiğinde Adam-Eve deseni onaylanacak olursa yatırımcısını tatmin edecek düzeyde yükselebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar