Yükleniyor...

Binance Destekli Marsbit, CoinDesk için İştahlandı

Binance ve Huobi borsalarından destek gören Marsbit, DCG'nin bünyesinde bulunan CoinDesk'i satın almak için hazır olduğunun sinyalini verdi.

Binance Destekli Marsbit CoinDesk icin Istahlandi

Binance ve Huobi borsalarından destek gören Marsbit, DCG‘nin bünyesinde bulunan CoinDesk‘i satın almak için hazır olduğunun sinyalini verdi.

Digital Currency Group (DCG), son zamanlarda bir hayli sıkıntılı günler geçiriyor. DCG’nin alt şirketi olan kripto ticaret platformu Genesis’in iflas etmesi gündeme bomba etkisi yarattı. Genesis’in 3 milyar dolardan fazla bir borçla iflası, DCG için de tehlike çanlarını çalmaya başladı. DCG‘nin bir başka alt şirketi CoinDesk de satılma ihtimaliyle masaya konuldu. Son olarak Binance desteğini arkasına alan Marsbit, CoinDesk’i satın almak için hazır olduğunu belirtti.

Binance Desteğini Arkasına Alan Marsbit, CoinDesk için Hazır

Kripto borsası Binance tarafından desteklenen Çin haber kaynağı Marsbit, CoinDesk’i satın almak için diğer şirketler ile çalışmaya istekli olduğunu belirtti.

Konuyla ilgili sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Marsbit kurucusu Wang Feng, kripto endüstrisinin geleceğine inandığını belirtti. Feng, medya ve altyapı hizmetlerini gerçekçi bir şekilde yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Ayrıca Feng, şirketinin CoinDesk’i satın almak için istekli olduğunu ve diğer şirketler ile organize bir şekilde hareket edebileceklerini dile getirdi. Feng, bu konuda ortaklık yapmak isteyen herhangi bir yatırım fonuna da kapılarının açık olduğunu aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner