Yükleniyor...

Binance, Dolandırıcılığa Karşı Ortak Kampanya Başlatıyor

Binance, dolandırıcılık faaliyetlerine karşı önlemler alarak emniyet teşkilatlarıyla ortaklık kurmaya başladığını duyurdu.

binance

Binance, dolandırıcılık faaliyetlerine karşı önlemler alarak emniyet teşkilatlarıyla ortaklık kurmaya başladığını duyurdu.

Özellikle son zamanlarda giderek artan kripto dolandırıcılık faaliyetlerine karşı Binance açıklama yaparak, “emniyet teşkilatlarıyla ortaklık kurulacağını” belirtti. Son haftalarda kripto piyasasının yükselişiyle birlikte kripto hırsızlıkları giderek artmıştı. Sektördeki yaşanılan olaylara, birçok şirketten dikkat uyarısı yapıldı. Piyasanın yükselişini fırsat bilen kripto hırsızları, yatırımcıların cüzdanlarına adeta göz dikmiş durumda.

Binance, Kripto Hırsızlarına Karşı Yeni Önlemler Alıyor!

8ae40fdd 5142 4014 8bd8 c18f8a8cf6ea

Dünyanın en çok işlem gören ve en popüler kripto para borsası Binance, özellikle son zamanlarda sosyal medya üzerinden çağrılar yapıyor. Kripto yatırımcılarını dikkatli olmaları konusunda uyaran Binance, kripto dolandırıcılık faaliyetlerine karşı “emniyet teşilatlarıyla” ortak çalışmalara başladığını bildirdi.

Binance, özellikle de kullanıcılara güvenli bir ekosistem sağlamak amacıyla birçok yeni adımın atılacağını belirtti. Global anlamda dev bir adım atan Binance, kurumlarla ortaklık kurup, “dolandırıcılık ile mücadele kampanyası” başlattığını bildirdi. Binance CEO’su CZ ise, konuya yönelik sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Kripto yatırımcılarına güvenilir hizmet vermeyi hedef alan Binance, bu yöndeki çalışmalarını sürdüreceğini ifadelerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner