Yükleniyor...

Coinbase, Varlık Yöneticisi One River’ı (ORDAM) Satın Aldı

Coinbase yaptığı açıklamayla birlikte, kurumsal dijital varlık yöneticisi olan One River Digital Asset Management'i satın aldığını bildirdi.

Coinbase

Coinbase yaptığı açıklamayla birlikte, kurumsal dijital varlık yöneticisi olan One River Digital Asset Management’i satın aldığını bildirdi.

Kripto borsasının en çok işlem gören ve tanınan bosalarından biri olan Coinbase, son günlerde adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle son günlerde kripto piyasasında öne çıkan Coinbase, ORDAM‘ı satın aldığını bildirdi. ORDAM, bağımsız ve yan şirket şeklinde faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Coinbase, satın almaya yönelik açıkladıkları plan doğrultusunda kurumları, kripto ekonomisine çekmeyi hedefliyor.

Coinbase, Giderek Adından Söz Ettiriyor

Coinbase yaptığı açıklamalar ışığında, SEC‘e kayıtlı olan ve yatırım danışmanlığı sunan ORDAM‘ı satın aldığını bildirmişti. Kripto para piyasasının da düşüşe geçmesiyle Coinbase, yaptığı bu hamleyle büyük ilgi toplamış durumda. Özellikle son günlerde giderek artan BUSD krizi, Binance borsasına olan güveni biraz da olsa etkilemiş durumda. Yatırımcılar Binance’a olan şüphesini arttırınca, diğer kripto borsalarına daha çok ilgi göstermeye başladı.

Özellikle Coinbase’in son zamanlarda duyurduğu yenilikçiler, kripto yatırımcısını Coinbase tarafına yönelme amacıyla tetiklemiş durumda. Popüler yatırım danışmanlık şirketi ORDAM‘ı satın almasıyla birlikte Coinbase, sosyal medya üzerinde daha çok konuşulmaya başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner