Yükleniyor...

Binance USD (BUSD) Piyasa Değeri Düşmeye Devam Ediyor

Giderek artan BUSD sorunları, kripto para piyasası ve BUSD tarafına ciddi oranda zarar vermeye devam ediyor.

busd

Giderek artan BUSD sorunları, kripto para piyasası ve BUSD tarafına ciddi oranda zarar vermeye devam ediyor.

Güncel durumdan itibaren, geçtiğimiz yıl ile BUSD piyasa değeri kıyaslandığında ciddi farklar gözlemleniyor. Özellikle de 15 Kasım 2022 tarihinde tüm zamanların en yüksek piyasa değerine ulaşan BUSD, yaklaşık olarak 24 milyar dolar değerini görmüştü. Güncel duruma bakıldığında ise, yaklaşık olarak 14 milyar dolar piyasa değerine düşen BUSD, yatırımcılarda panik havası yaratmış durumda.

BUSD Tarafında Yatırımcıların Endişeleri Devam Ediyor

Ekran Resmi 2023 03 03 09.43.33

Kripto piyasasını son zamanlarda sarsan esas konu, BUSD krizi olmuştu. Bugün itibariyle Bitcoin (BTC) fiyatının çökmesinin sebeplerinden biri olarak da BUSD sorunları gözlemleniyor.

Özellikle de FTX krizinden sonra büyük artışa geçen BUSD, piyasa değerinde rekor seviyeye ulaşmıştı. Son günlerde popüler kripto borsası olan Coinbase’in yaptığı açıklamalar doğrultusunda, BUSD‘a karşı olan tutumu dikkat çekmişti. BUSD’a karşı alınan karşıt tavır, güncel olarak kripto yatırımcılarında panik havası yaratmış durumda. Binance CEO’su CZ ise, BUSD krizine karşı yeni çözümler aramaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner