Yükleniyor...

Binance, Dolandırıcılık Davasından Çıkarıldı

Kripto para borsası Binance, Teksaslı bir kadın ile ilgili olan dolandırıcılık davasından çıkarıldı.

binance

Kripto para borsası Binance, Teksaslı bir kadın ile ilgili olan dolandırıcılık davasından çıkarıldı.

Teksaslı bir kadın, kripto dolandırıcılığında 8 milyon dolar kaybetmiş ve davacı olmuştu. Yargıç, Binance’in hırsızlığa yardım ve yataklık ettiğine dair kanıt bulunmadığına karar verdi.

Binance, Teksaslı Bir Kadının 8 Milyon Dolarlık Davasından Çıkarıldı

Binance, Tinder’da tanıştığı bir adam tarafından düzenlenen bir kripto dolandırıcılığının parçası olarak 8 milyon dolarını kaptırdığını söyleyen Teksaslı bir kadının açtığı davadan ihraç edildi.

ABD Bölge Yargıcı Amos Mazzant, Divya Gadasalli adlı kadının, mahkemenin kripto borsası üzerinde yargı yetkisine sahip olduğunu göstermek için “Binance’ın bu davaya gerçekte nasıl dahil olduğuna dair tek bir gerçeğe” işaret etmediğine karar verdi.

dava

Yargıcın kararına göre Gadasalli, iki ortağı ve kripto para borsası Poloniex aleyhindeki davasına devam edilebilecek. Gadasalli, Tinder üzerinden tanıştığı bir adamın kendisini 8 milyon dolar dolandırdığı gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu.

Yargıç, davada Binance‘in yardım ve yataklığı konusunda herhangi bir kanıt bulunmadığına kanaat getirdi. Bununla birlikte şirket davadan ihraç edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner