Yükleniyor...

Binance, Justin Sun’ın Teklifini Reddetti

Binance Justin Sun’ın Huobi hisselerini satın alma teklifini reddetti.

justin sun sec

Binance Justin Sun’ın Huobi hisselerini satın alma teklifini reddetti.

Justin Sun bu sıralar sektörde verdiği tekliflerle gündeme gelmeye devam ediyor. Sun’ın son teklifi ise Binance tarafından reddedildi.

Justin Sun’ın Huobi Hisse Teklifi Binance’e Takıldı

Hacim olarak dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, konuya yakın bir kişiye göre, geçtiğimiz günlerde Tron Blockchain kurucusu, Justin Sun‘ın rakip borsa Huobi’deki mülkiyet hissesini satın alma teklifini geri çevirdi.

Konuya dair bilgisi olan kişiye göre Binance, Huobi‘nin Çin ile bağları olduğu ve Binance’in hiçbir şey yapmak istemediği bağları olduğu söylentileri nedeniyle ilgilenmedi. Binance, Sun’ın hisse alımını reddederken konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Justin Sun Huobinin Isten Cikarma Yapacagini Yalanladi

Sun’ın Huobi ile ilişkisinin kapsamı gizlilik içinde ilerledi. About Capital adlı bir şirket, geçen yılın Ekim ayında Huobi’yi satın aldı. Sun’ın temsilcileri, About ile ilişkisi olmadığını söylese de Huobi, Ocak ayında şirketin lideri olduğunu doğruladı.

Geçen hafta, Sun’ın Huobi hissesini satmaya çalıştığına dair bir Bloomberg raporunun ardından, bu tür spekülasyonları 1 Nisan şakasına benzemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner