Yükleniyor...

Binance Labs, Risk Sermayesi Kolunu Büyütüyor

Düzenleyici baskılarla uğraşan Binance'in, risk sermaye kolu varlıklarını 7,5 milyar dolardan 9 milyar dolara yükseltti.

binance labs

Düzenleyici baskılarla uğraşan Binance’in, risk sermaye kolu varlıklarını 7,5 milyar dolardan 9 milyar dolara yükseltti.

Kripto para piyasasının giderek artan ünü, risk sermayedarlarını da iştahlandırmaya başladı. Birçok kripto projesi, milyonlarca dolarlık yatırım toplamayı başardı. Binance’in risk sermaye kolu Binance Labs, 7,5 milyar dolarlık varlığını 9 milyar dolara yükseltmeyi başardı. Binance’in düzenleyici baskılar altında olduğu bu dönemde, risk sermaye kolunun büyüyen yapısı dikkat çekti.

Binance Labs, Varlıklarını 9 Milyar Dolara Yükseltti

Binance Labs’in varlıkları, geçen yıl kıyasla 1,5 milyar dolarlık bir artış gösterdi. Risk sermaye kolunun varlıkları 9 milyar dolar civarında.

SEC ve CFTC’nin kripto endüstrisi üzerindeki baskılarından nasibini alan Binance, risk sermaye kolunu büyütmeye devam ediyor. Binance Labs, 25’ten fazla ülkede 200’den fazla projeye yatırım yaptı. Bir Binance sözcüsü, yapılan yatırımların teorik getirisinin 10 kat daha fazla olduğunu savundu.

binance

Binance’in baş işletme yetkilisi Yibo Ling, The Block’a verdiği bir demeçte, ABD’li düzenleyici baskıların düşünüldüğü gibi bir etkisi olmadığını aktardı. Ling, herhangi bir ülkedeki herhangi bir projeye yönelebileceklerinin sinyalini verdi.

Binance Labs‘ın sermayesinin büyük bir kısmı borsa ayağından geldiği için, risk sermaye yatırımlarından gelen getirilerin çoğunluğu da borsa tarafına aktarılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner