Yükleniyor...

Binance Labs, Yatırımlarına Devam Ediyor

Binance, düzenleyicilerle olan süreçlerine devam ederken Binance Labs büyümeye devam ediyor.

Binance

Binance, düzenleyicilerle olan süreçlerine devam ederken Binance Labs büyümeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük borsası Binance’in düzenleyicilerle yaşadığı sıkıntılı süreçler devam ederken yatırım kolu yatırımlarına devam ediyor.

Binance Labs, Düzenleyici Ortamdan Etkilenmiyor

Binance Labs, kripto sektörünün en aktif yatırımcılarından biri olmaya devam ediyor. Varlıkları geçen yıl 7.5 milyar dolardan 9 milyar dolara yükseldi. Binance‘in baş işletme sorumlusu Yibo Ling, girişim ve kuluçka biriminin kapsamının küresel olduğunu ve Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yerlerdeki düzenleyici baskılardan etkilenmediğini söyledi.

AAA

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu tarafından Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kayıt dışı ticaret faaliyetleri nedeniyle dava edilmişti. Buna karşın şirketin yatırım kolu işlerine devam ediyor.

Binance’in baş işletme yetkilisi Yibo Ling, bir röportajda ABD’nin Binance Labs girişim kolunu etkileyen düzenleyici baskısı hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Binance Labs’i gerçekten düşünebildiğim hiçbir şekilde etkilemiyor. Bizi farklı şekilde etkilemiyor. Herhangi bir yerde iyi projeler varsa, sohbet etmek isteriz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner