Yükleniyor...

Binance, Ronaldo’nun NFT Koleksiyonu İçin Tarih Verdi

Kripto para borsası Binance, Cristiano Ronaldo'nun NFT koleksiyonu için tarih verdi.

ronaldo binance

Kripto para borsası Binance, Cristiano Ronaldo’nun NFT koleksiyonu için tarih verdi.

Borsa, geçtiğimiz gün Cristiano Ronaldo ile birlikte bir NFT koleksiyonu piyasaya süreceğini açıklamıştı.

Binance Tarih Verdi

Dünyanın en büyük borsası, ünlü sporcularla olan işbirliğini sürdürüyor. Changpeng Zhao, Cristiano Ronaldo ile birlikte çıkarılacak olan NFT koleksiyonunun 18 Kasım’da yayınlanacağını duyurdu.

Koleksiyon, Ronaldo’nun ikonik anlarının yer aldığı NFT’lerden meydana gelecek.

Koleksiyon, dört farklı nadirlik seviyesinde yedi animasyonlu heykel içerecek. Nadirlik seviyeleri Süper Süper Nadir (SSR), Süper Nadir (SR), Nadir (R) ve Normal (N) şeklinde olacak.

Heykeller, Ronaldo’nun çok genç olduğu dönemden, Juventus ağlarına attığı ikonik röveşatasına kadar çeşitli anları barındıracak.

Binance, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ronaldo ile rakipsiz bir yol haritası planladık. Taraftarlar ve koleksiyoncular ilk kez, onun futbol kariyerinin bir parçasına sahip olmaktan Binance’e özel taraftar ödüllerine ve deneyimlerine kadar eşi görülmemiş bir erişime sahip olacaklar.
Bu ilk NFT drop’u, Ronaldo mirasının bir kutlamasıdır ve siz taraftarların futbolun muhteşem anlarına tanık olduğunuz tüm anları içerir”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner