Yükleniyor...

Binance Sessizce Hizmet Şartlarını Değiştiriyor

Binance, Hizmet Koşullarında sessizce yaptığı önemli bir değişiklikle platformdaki tüm kullanıcıları etkileyen bir güncelleme gerçekleştirdi.

Binance US

Binance, Hizmet Koşullarında sessizce yaptığı önemli bir değişiklikle platformdaki tüm kullanıcıları etkileyen bir güncelleme gerçekleştirdi.

Bu değişiklikler, öncelikle artık Binance platformunda listelenmeyen dijital varlıkların yönetimine odaklanıyor. Binance’e geçtiğimiz günlerde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava açılmıştı.

Binance, Hizmet Şartlarını Güncelledi

Binance, Hizmet Koşullarında sessizce yaptığı önemli bir değişiklikle platformdaki tüm kullanıcıları kapsayacak bir güncelleme yaptı. Bu değişiklikler, özellikle artık Binance platformunda listelenmeyen dijital varlıkların yönetimine odaklanıyor.

Binance

Yeni şartlara göre, Binance artık platformunda hangi dijital varlıkların listelendiğini belirleme konusunda münhasır yetkiye sahip olacak. Bununla birlikte şirket, istedikleri takdirde bu varlıkları ekleyebilir veya kaldırabilir. Bu uygulama çoğu kripto para borsası için standart bir uygulamadır, ancak yeni şartlar bunu bir adım daha ileriye taşıyor. Eğer bir kullanıcının hesabında hala Binance platformunda listelenmeyen bir dijital varlık bulunuyorsa, Binance bu varlıkları kendi seçtikleri başka bir dijital varlık türüne dönüştürme hakkını saklı kalacak.

Bu değişiklikler, Binance’ın platformdaki varlık yönetimini daha fazla kontrol etme ve düzenleme yetkisini vurgulamaktadır. Ancak, kullanıcıların hesaplarındaki dijital varlıkların bu tür bir dönüşüme tabi tutulabileceğini dikkate almaları önemlidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner