Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ, Piyasanın Çöküşünü Değerlendirdi

Binance CEO'su CZ, piyasanın çöküşünde herkesin bir fikri olacağını ancak kimsenin tam anlamıyla düşüşün nedenini bilemeyeceğini söyledi.

Binance CEOsu CZ

Binance CEO’su CZ, piyasanın çöküşünde herkesin bir fikri olacağını ancak kimsenin tam anlamıyla düşüşün nedenini bilemeyeceğini söyledi.

Kripto piyasasının çöküşüne ilk tepki Binance CEO‘su CZ’den geldi. Düzenleyici baskılar ile mücadele eden borsa patronu, bu düşüşlerin arkasındaki nedeni kimsenin tam anlamıyla bilemeyeceğini söyledi.

CZ, piyasa hareketliliğinde herkesin bir fikri olacağını ve bu fikirlerin çoğunlukla yanlış çıkacağını belirtti. Binance’in patronuna göre, açgözlülük ve korku bu sektörde yönetilmesi gereken iki duygu olarak öne çıkıyor.

Binance CEO’su CZ’den Piyasa Açıklaması

Kripto para piyasası, güne büyük bir düşüş ile başladı. Bu düşüş, kripto yatırımcılarını tedirgin etti. Çöküşün arkasındaki sebepler merak edilirken, konuyla ilgili ilk görüş Binance CEO‘su CZ‘den geldi.

CZ, piyasanın çöküşünü işaret ederek, herkesin bu çöküş hakkında bir sebep arayacağını aktardı. Bu durum, CZ‘ye göre genellikle yanlış bir sonuca varıyor. Ayrıca CZ, kimsenin piyasa çöküşünde gerçek sebebi bilemeyeceğinin altını çizdi.

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan CZ, nedenlerle dolu bilgi kirliliğinin arkasında, gerçekte olan şeyin piyasa alıcısı ve piyasa satıcısı olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerdeki piyasa düşüşlerine dikkat çeken CZ, Binance‘e yapılan FUD‘a da değindi. CZ, geçmiş dönemde, Binance’in kullanıcı fonlarını kullandığına yönelik iddiaların gündem olduğunu ve bu durumun piyasa çöküşüne bağlandığını söyledi.

Ayrıca CZ, Robinhood‘un altcoin’lere sunduğu desteği keseceğine ve ABD‘nin yasaklamaları karşısında Asya’nın destekleyici tavrına yönelik haber akışlarına da dikkat çekti.

Tüm bu piyasa nedenlerini işaret eden borsa patronu, yatırımcıların aslında açgözlülük ve korku duygularını yönetmesi gerektiğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner