Yükleniyor...

Binance, Tether ile Takas İşlemi Gerçekleştirecek

Binance, tüm ağlarda stablecoin likiditesini sağlamak amacıyla Tether ekibiyle 1,25 milyar dolarlık bir takas işlemi gerçekleştirecek.

binance stablecoin

Binance, tüm ağlarda stablecoin likiditesini sağlamak amacıyla Tether ekibiyle 1,25 milyar dolarlık bir takas işlemi gerçekleştirecek.

Binance, bugün ilginç bir duyuruda bulundu. Popüler kripto para borsası, bugün saat 12.30’da stablecoin likiditesi üzerinde çalışacağını açıkladı.

Binance, bugün 12:30’da, tüm ağlarda stablecoin likiditesini güçlendirmek amacıyla Tether ekibiyle birlikte çalışacak. Binance ve Tether, USDT-ETH likiditesi için 1,25 milyar dolarlık USDT-TRX likiditesini takas edecek.

Binance’ten Duyuru: Fonlar Güvende!

Binance, stablecoin likiditesi sağlamak için yapacağı takas işleminin blockchain kayıtlarına yansıyacağını bildiği için bir duyuru gerçekleştirdi. Binance, “Bugün cüzdanlarımızda önemli USDT hareketleri görürseniz, nedeni budur.” diyerek yapacağı işlemleri açıkladı.

Binance, Tether ekibiyle takas işlemi gerçekleştirecek. Bu takas işleminde Binance, 1,25 milyar dolarlık USDT-TRX likiditesi verecek ve karşılığından Tether’den USDT-ETH likiditesi alacak.

Dünyanın en büyük kripto borsası olarak gösterilen Binance ile dünyanın en büyük stalbecoin ihraççısı olarak gösterilen Tether arasındaki iş birliği dikkat çekti. Borsa, yapılacak takas işlemi neticesinde ortaya çıkacak cüzdan işlemlerine karşı kullanıcılarının paniklememesini istedi. Borsa, kullanıcı fonlarının güvende olduğunu yineledi.

Piyasanın çalkantılı geçtiği bugünlerde, Binance’in likiditeyi sağlamlaştırmak amacıyla çabası sürüyor. Daha önce Binance, BUSD işlem çiftlerini delist ederek likiditeyi dar bir alana bağlamıştı. Hemen sonrasında Binance, birçok volatil kripto parada kredi işlemlerini durdurmaya başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner