Yükleniyor...

Binance US, Platforma Pay Özelliğini Entegre Etti

Binance'ın ABD kolu olan Binance US, kullanıcılarına anında ödeme ve kolay transfer imkanı sunan Pay özelliğini duyurdu.

Binance US Platforma Pay Ozelligini Entegre Etti

Binance‘ın ABD kolu olan Binance US, kullanıcılarına anında ödeme ve kolay transfer imkanı sunan Pay özelliğini duyurdu.

Küresel kripto şirketi Binance, genişlemeye ve büyümeye devam ediyor. Kripto para piyasasında yaşanan ayı trendi, Binance şirketini engellemeye yetmedi. Şirket, onlarca ülkede ofis açtı ve lisans almayı başardı. Tüm bu gelişmeler sırasında, Binance US için de çalışmalarına hız verdi. Borsanın Amerika kolu, global platformun kullandığı Pay özelliğine kavuştu. Binance US, kullanıcıları için anında ödeme ve ücretsiz transfer hizmeti sunan Pay özelliğini duyurdu. Bu özellik, platforma entegre edildi.

Binance US, Mobil Ödeme Hizmetini ABD’ye Taşıdı

Binance‘ın ana kripto para borsasında kullanılan Pay hizmeti, artık Binance US tarafından da kullanılabilecek. Yalnızca ABD vatandaşlarına hizmet sunan borsa kolu, yaklaşık 22 ay sonra bu hizmete erişebildi.

Daha önce Binance, Pay özelliğini global müşterilere sunmuş ve bundan memnun kalmıştı. Bu nedenle şirketten gelen açıklamada, uygulamanın yakın gelecekte bir web sürümüne hazırlandığı ifade edildi. Bu nedenle hizmet, yalnızca mobil platform aracılığıyla kullanılabilecek.

Pay hizmeti, yaklaşık 150 kripto para birimine sağladığı destek ile popülerlik kazandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x