Yükleniyor...

Binance US, Yalnızca 10 Paritenin Kaldırıldığını Söyledi

Binance'in ABD kolu davanın ardından yalnızca 10 işlem paritesinin kaldırıldığın söyledi.

binance

Binance’in ABD kolu davanın ardından yalnızca 10 işlem paritesinin kaldırıldığın söyledi.

Binance US için geçtiğimiz günlerde yaklaşık 40 pariteyi delist ettiği bildirildi. Bununla birlikte borsa yaptığı açıklamada yalnızca on paritenin delist edildiğini söyledi.

Binance US, Kaldırılan İşlem Çiftleri için Açıklama Yaptı

Binance US, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından bu hafta başlarında aleyhine açılan davanın ardından artık yalnızca 10 işlem çiftini listeden çıkaracağını söyledi.

binance us 2

Binance US bu konya dair bir güncelleme duyurusunda bulundu. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Topluluktan gelen geri bildirimlerin ardından, Binance.US artık herhangi bir USDT Gelişmiş Ticaret çiftini kaldırmayacak. Tüm kripto para birimleri ve USDT çiftleri hala ticarete açık kalacak. Ancak aşağıdaki seçili BTC ve BUSD Gelişmiş Ticaret çiftleri kaldırılacak.”

Kaldırılacak ticaret çiftleri arasında ATOM/BTC, BCH/BTC, DOT/BTC, LRC/BTC, MANA/BTC, UNI/BTC, VET/BTC, XTZ/BTC, HBAR/BUSD ve ONE/BUSD yer alıyor.

Binance.US başlangıçta, toplam ticaret çiftlerinin yaklaşık üçte birini listeden çıkarmayı planladığını açıklamıştı. Ayrıca, alıcıların ve satıcıların “tezgah üstü” bir ticaret sistemi olan OTC Ticaret Portalı’nı kullanmadan ticaret yapmalarına izin veren işlem çiftlerini de durduracaklarını belirttiler.

Şirket, “Varlıklarınız Binance US ile güvende ve güvende kalmaya devam edecek, para yatırma ve çekme işlemleri normal şekilde devam edecek” açıklamasını yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner