Yükleniyor...

Binance’teki Altcoin Son 24 Saatte Yüzde 60 Düştü!

SEC'in dava açmasıyla kripto piyasasında adeta kriz başladı, Binance'te bulunan altcoin'ler uzun zamandan sonra büyük oranda sarsıldı.

Binance launchpool launchpad

SEC’in dava açmasıyla kripto piyasasında adeta kriz başladı, Binance’te bulunan altcoin’ler uzun zamandan sonra büyük oranda sarsıldı.

Düzenleyici problemleri kripto endüstrisini dalgalandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Coinbase ve Binance’e dava açtığı duyuran SEC, kripto paralarda sert düşüşleri getirdi. Piyasadaki karamsar havadan dolayı alış yönlü ticarete eğilim göstermeyen yatırımcılar, borsalardan parasını çekmeye devam ediyor. Son olarak Binance’te bulunan bir altcoin’in bir günde yüzde 60 değer kaybetmesi, sektörde yankı yarattı.

Ekran Resmi 2023 06 08 12.00.01

Metal DAO (MTL) için Tehlike Çanları Çalıyor

2,80 dolardan 1,11 dolara kadar düşen MTL, son bir günde yüzde 60 değer kaybetti. Binance’te uzun zamandan sonra böylesine bir düşüş gözlemlendi. Genellikle memecoin’lerde görülen bu tarz çöküşlerin diğer coin’lere de yansımış olması, piyasa adına olumsuz sinyaller verdi.

SEC’in katı kuralları ve son açtığı davalar ile birlikte birer birer destek seviyelerine çekilen altcoin’ler, yükseliş için pozitif haber bekliyor. Yatırımcılar bu süreçte teknik analizden daha çok temel analizi yakından takip ediyor. Fud haberlerin gelmeye devam ettiği senaryoda kripto paralardaki düşüşler derinleşebilir.

Ekran Resmi 2023 06 08 11.57.23

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner