Yükleniyor...

CZ’nin Şirket İçi Mektubu Basına Sızdı

Binance CEO'su CZ'nin çalışanlara gönderdiği şirket içi mektubu basına sızdı.

CZ

Binance CEO’su CZ‘nin çalışanlara gönderdiği şirket içi mektubu basına sızdı.

Binance, SEC’in açtığı dava sebebiyle hareketli günler yaşıyor. SEC’in kripto para borsası Binance ve şirketin CEO’su CZ’ye şahsi dava açmasının ardından sektör hareketli günler yaşıyor.

CZ, Çalışanlarını Şirket İçi Bir Mektup ile Uyardı

Binance, SEC’in açtığı dava ardından hareketli günler yaşıyor. Şirketin CEO’su CZ, dava açılmasıyla birlikte gündemde çıkan haberlerle birlikte topluluğu bilgilendirmeye devam ediyor. Bununla birlikte CEO, Twitter üzerinden açıklamalarına devam ediyor. Son haberlere göre, Binance‘in CEO’su çalışanları mahkeme salonuna çağırılmaları ihtimaline karşı sözlerine dikkat etmeleri konusunda uyardı. 

cz binance

Zhao, ilk olarak Wu Blockchain tarafından alınan bir mektupta şirket çalışanlarına uyarılarda bulundu. CZ’nin mektubunda şu ifadeler yer aldı:

“Binance, müfettişlerle işbirliği yapıyor. Genellikle istedikleri ilk şey, sohbet günlüklerimiz. Söylediğiniz her şey bir gün mahkeme salonunda (veya internette) ortaya çıkabilir/çıkacaktır.”

Zhao, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından bu hafta başlarında kripto borsasına karşı açtığı bir davada atıfta bulunulan, artık bazı sohbet günlüklerinden alıntı yapan bir Tweet’e atıfta bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner