Yükleniyor...

CZ, Hakkındaki Bir İddiayı Reddetti

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), hakkında çıkan bir haberin yanlış olduğunu söyledi.

cz binance

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), hakkında çıkan bir haberin yanlış olduğunu söyledi.

En büyük kripto para borsasının CEO’su CZ, hakkında çıkan bir haberi Twitter hesabından reddetti. Bununla birlikte CZ, açıklamalarına kendi Twitter hesabı üzerinden devam etti.

Binance CEO’su CZ, Bir Haberin Yanlış Olduğunu Yazdı

Binance CEO’su CZ, Binance US’i ve kendisini içeren bir haberin yanlış olduğunu Twitter hesabı üzerinden yazdı. CEO, bu haberin gerçekliğini reddederek kendi Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı.

CZ, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“Bu basitçe yanlıştır. Buradaki hata nereden kaynaklanıyor gazeteci mi ya da kaynak mı belli değil. Bildiğim kadarıyla, Binance US kabaca 2 milyar dolarlık kullanıcı fonuna sahipti. Bu fon bütün varlıkların dolar olarak yaklaşık karşılığı. Bu fon kripto fiyatları değiştikçe biraz dalgalanıyor. Ve son haberler nedeniyle kullanıcılar platformdan gittiği sürece düşebiliyor. Tüm kullanıcı fonları hesaba katılır ve Binance US platformunu asla terk etmez (tabii ki kullanıcılar kendi fonlarını çekmedikçe).”

CZ, SEC davasının ardından topluluğu bilgilendirmeye devam ediyor. CEO, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla durum hakkındaki son gelişmelerden herkesi haberdar etmeye devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner