Yükleniyor...

Coinbase Fiyat Hedefi Berenberg Tarafından Düşürüldü

Coinbase hissesinin fiyat hedefi, SEC yasal hesaplaşmasının ortasında Berenberg tarafından düşürüldü.

coinbase

Coinbase hissesinin fiyat hedefi, SEC yasal hesaplaşmasının ortasında Berenberg tarafından düşürüldü.

Kripto para borsası Coinbase, SEC davası ardından hisselerinde düşüş yaşadı. Bununla birlikte Berenberg, Coinbase hisselerinin fiyat hedefini düşürdü.

Berenberg, Coinbase Hisselerinin Fiyat Hedefini Düşürdü

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Berenberg Capital Markets, Coinbase için fiyat hedefini 39 dolara düşürdü. Fiyat hedefindeki değişim, şirketin bu hafta başlarında SEC tarafından açılan bir dava sırasında karşılaşabileceği olası bir ters rüzgar sebebiyle yaşandı.

Berenberg Capital Markets, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından bu hafta başlarında kripto borsasına karşı açılan bir davanın ardından Coinbase hisselerindeki fiyat hedefini 55 dolardan 39 dolara düşürdü.

coinbase 4

Berenberg tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Fiyat hedefimizdeki düşüş, SEC’in Salı günü aleyhine dava açmasından önce 23. çeyrekte zayıf işlem hacimleri bildirmesini beklediğimiz COIN’in, davanın getirdiği çıkıntı nedeniyle zayıflığın devam ettiğini ve yoğunlaştığını görebileceği görüşümüzü yansıtıyor.”

Berenberg, hisse fiyatlarındaki düşüşe rağmen şirketin notunu sabit tuttu. TradingView’e göre hisseler perşembe günü New York’ta saat 10 itibariyle yüzde 1,1 düşerek 52,67dolara geriledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x