Binance'in Kurumsal Müşterileri İyimser • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance’in Kurumsal Müşterileri İyimser

Binance'in kurumsal müşterileri kripto piyasası hakkında iyimser görüşe sahip.

Binance US

Binance’in kurumsal müşterileri kripto piyasası hakkında iyimser görüşe sahip.

Kripto para sektörü zorlu bir dönemden geçerken birçok yatırımcıda olumsuz görüş hakimken, Binance‘in kurumsal müşterileri sektöre olan inancını sürdürüyor.

Binance’in Kurumsal Müşterileri Kripto Piyasasına İyimser Bakıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsası Binance‘in yakın tarihte yaptığı bir araştırmaya göre kurumsal müşteriler sektörün geleceğine iyimser bakıyor.

Ankete katılanların yüzde 63,5’i önümüzdeki yıl için kripto para birimlerinin görünümü hakkında olumlu düşündüklerini belirtirken, yüzde 88’i önümüzdeki on yıl için iyimser olduklarını ifade etti.

Binance Research ve Binance VIP & Institutional ekipleri tarafından gerçekleştirilen araştırma, 31 Mart ile 15 Mayıs tarihleri arasında 208 müşteriyle yapıldı. Ankete katılanların yüzde 52’si yönetimindeki kripto varlıklarının değerinin 25 milyon doların altında olduğunu, yüzde 22,6’sının ise 100 milyon dolardan fazla bir değere sahip olduğunu gösterdi.

sss

Anket aynı zamanda katılımcıların, geçtiğimiz yıldaki olumsuz piyasa olaylarına rağmen kripto para birimlerine olan tahsislerini sürdürdüklerini gösterdi. Ankete katılan kurumsal yatırımcıların yüzde 47’si geçtiğimiz yıl boyunca kripto para birimlerine olan tahsislerini korurken, üçte birinden fazlası tahsislerini artırdı. Sadece yüzde 4,3’ü önümüzdeki 12 ay içinde kripto para birimlerine olan tahsislerini azaltmayı beklediklerini ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x