Yükleniyor...

Binance’in Kurumsal Müşterileri İyimser

Binance'in kurumsal müşterileri kripto piyasası hakkında iyimser görüşe sahip.

Binance US

Binance’in kurumsal müşterileri kripto piyasası hakkında iyimser görüşe sahip.

Kripto para sektörü zorlu bir dönemden geçerken birçok yatırımcıda olumsuz görüş hakimken, Binance‘in kurumsal müşterileri sektöre olan inancını sürdürüyor.

Binance’in Kurumsal Müşterileri Kripto Piyasasına İyimser Bakıyor

Kripto para borsası Binance‘in yakın tarihte yaptığı bir araştırmaya göre kurumsal müşteriler sektörün geleceğine iyimser bakıyor.

Ankete katılanların yüzde 63,5’i önümüzdeki yıl için kripto para birimlerinin görünümü hakkında olumlu düşündüklerini belirtirken, yüzde 88’i önümüzdeki on yıl için iyimser olduklarını ifade etti.

Binance Research ve Binance VIP & Institutional ekipleri tarafından gerçekleştirilen araştırma, 31 Mart ile 15 Mayıs tarihleri arasında 208 müşteriyle yapıldı. Ankete katılanların yüzde 52’si yönetimindeki kripto varlıklarının değerinin 25 milyon doların altında olduğunu, yüzde 22,6’sının ise 100 milyon dolardan fazla bir değere sahip olduğunu gösterdi.

sss

Anket aynı zamanda katılımcıların, geçtiğimiz yıldaki olumsuz piyasa olaylarına rağmen kripto para birimlerine olan tahsislerini sürdürdüklerini gösterdi. Ankete katılan kurumsal yatırımcıların yüzde 47’si geçtiğimiz yıl boyunca kripto para birimlerine olan tahsislerini korurken, üçte birinden fazlası tahsislerini artırdı. Sadece yüzde 4,3’ü önümüzdeki 12 ay içinde kripto para birimlerine olan tahsislerini azaltmayı beklediklerini ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner