Yükleniyor...

Bir Balina, Rekor Seviyede NFT Sattı!

NFT balinası Jeffrey Hwang, 48 saat içerisinde 1010 adet NFT satarak, şimdiye kadarki "en büyük NFT boşaltımını" gerçekleştirdi.

rekor seviyede nft

NFT balinası Jeffrey Hwang, 48 saat içerisinde 1010 adet NFT satarak, şimdiye kadarki “en büyük NFT boşaltımını” gerçekleştirdi.

Halk arasında “Machi Big Brother” olarak bilinen NFT balinası Jeffrey Hwang, 1.010 adet NFT satışı gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çekti. Hwang, bu işlemlerin karşılığında 11.680 Ethereum (18.7 milyon dolar) kazandı. Hwang’ın neden rekor seviyede NFT boşaltımı yaptığı bilinmese de tahminler gelmeye başladı. Birçok kripto kullanıcısı, bu işlemin, yaklaşan hareketliliğe hazırlık olduğunu düşünüyor.

Machi Big Brother, 1010 Adet NFT’sini Sattı

Nansen geliştirme teknisyeni Andrew Thurman, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında, Jeffrey Hwang’ın gerçekleştirdiği NFT satışlarının “muhtemelen şimdiye kadarki en büyük NFT boşaltımı” olduğunu belirtti.

Nansen’den Thurman, Hwang’ın NFT satışları hakkında, Blur platformundaki ikinci bir airdrop hazırlığından dolayı, ekstra BLUR token ödülleri toplamak ve aynı zamanda biraz kazanç elde etmek amacıyla yapılmış olabileceğini öne sürdü.

1.010 adet NFT satan Hwang’ın, gerçekleştirdiği bu satış etkinliğinde, 90 adet Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’si, 191 adet Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT’si ve 308 adet Otherdeed NFT’si satıldı.

Hwang, popüler NFT’lerin yanında birçok NFT ürününü de elinden çıkardı. Bu işlemlerden, toplam 18.7 milyon dolarlık Ethereum geliri elde etti. Ayrıca Hwang, satış işlemlerinin ardından, hızlıca 991 adet NFT’yi geri satın aldı. Dikkat çeken bu hareketi değerlendiren Thurman, Blur airdrop’larına katılım için ve birazcık kazanç elde etmek amacıyla gerçekleştirildiğini iddia etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner