Yükleniyor...

Bitbase, Venezuela’da Kripto Hizmeti Başlatmaya Hazırlanıyor

İspanya merkezli kripto para borsası ve ATM şirketi olan Bitbase, bu yıl Venezuela'da operasyonlar açmaya hazırlanıyor.

Bitbase Venezuelada Operasyon Baslatmaya Hazirlaniyor

İspanya merkezli kripto para borsası ve ATM şirketi olan Bitbase, bu yıl Venezuela’da operasyonlar açmaya hazırlanıyor.

Latin Amerika ülkeleri, kripto varlıklarının bazı ülkelerde ulaştığı ilgi düzeyi nedeniyle kripto para borsaları ve şirketler için çekici bir alan haline geldi. Bitbase, Paraguay’da bir mağaza açarak Latin Amerika’ya doğru genişleyeceğini duyurmuştu. Daha önce Portekiz’de de bir mağaza açan şirket, şimdi faaliyetlerini Venezuela’ya genişletiyor.

Bitbase Operasyonlarını Venezuela’ya Genişletiyor

Mevcut ayı piyasası bazı kripto para firmalarını olumsuz yönde etkilerken, diğerleri kriptonun popülaritesinden yararlanmak için yeni ülkelere doğru açılıyor.

Bitbase, Venezuela’daki mağaza ve kripto ATM operasyonları için personel arayışına başladığını duyurdu. Şirket böylelikle, ülkede bir ofis açan ilk uluslararası borsalardan biri olma unvanını da elde etmiş olacak.

Bitbase’in Venezuela’daki yöneticisi Enrique De Los Reyes konu hakkında şunları söyledi:

“Bu yıl Venezuela’ya çok ama çok güçlü gidiyoruz. Venezuela’da faaliyet göstermek için ihtiyacımız olan tüm lisanslarla birlikte yakında meyve verecek çalışmalarımıza sıkı devam ediyoruz. Kripto para birimlerinin kitle tarafından doğru benimsenmesini (iyi kullanım) istiyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner