Yükleniyor...

Bitcoin Boğasının Twitter Hesabı Neden Engellendi?

Dünyaca ünlü Bitcoin Boğası, Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı Anthony Pompliano'nun Twitter hesabı, birkaç saat boyunca askıya alındı.

Bitcoin Boğasının Twitter Hesabı Neden Engellendi

Dünyaca ünlü Bitcoin Boğası, Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano‘nun Twitter hesabı, birkaç saat boyunca askıya alındı. Pompliano’nın kripto topluluğu içindeki konumu göz önüne alındığında bu askıya alma girişimi, kripto para dünyasında birçok spekülasyonun oluşmasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Twitter kullanıcısı, Pompliano’nun Başkan Trump’a saldırdığı bir tweet attığını ifade etti. Bunun dışında ünlü ismin sahte takipçi satın aldığı da söylentiler arasında yer alıyor. @eric.eth adlı kullanıcı, ekran görüntüleri ile Pompliano’nun fake takipçi satın almış olabileceğini dile getirdi. Görüntülere göre, Pompliano’nun takipçi sayısı hesap askıya alınıp tekrar açıldıktan sonra ciddi anlamda bir düşüş yaşadı.

Ünlü ismin hesabı daha sonra açıldı.

Twitter Henüz Açıklama Yapmadı

Pompliano, genel olarak kripto para varlıklarının ve özellikle Bitcoin’in tanınmış bir destekçisi. Pompliano, bu haftanın başlarında, BTC’nin 100 bin dolara ulaşacağını ifade etmişti.

Dünyaca ünlü sosyal medya ağı henüz yaşanan olay hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak, bu Twitter’ın kriptoyla olan ilk düşmanca ilişkisi değildi. Sosyal medya ağı 2018 yılında da sosyal medya platformunda kripto reklamcılığını yasaklamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x