Yükleniyor...

Bitcoin Şu An Ticaret İçin Güçlü Temellere Sahip

Kripto para topluluğu, Bitcoin (BTC) fiyatının 20 bin dolara ulaşacağını umuyor.

Bitcoin Şu An Ticaret İçin Güçlü Temellere Sahip

Kripto para topluluğu, Bitcoin (BTC) fiyatının 20 bin dolara ulaşacağını umuyor. VanEck’in kripto şefi Gabor Gurbacs, sürdürülebilirlik anlamında Bitcoin için tüm zamanların en yüksek seviyesinin şu anda 10 bin dolar olduğunu belirtiyor. Bu arada, Bitcoin’e olan ilgi, kripto kışının bitmesinin ardından tekrar uyanıyor gibi görünüyor. TechCrunch kurucusu, arkadaşlarına şimdi BTC’yi tekrar satın almaya başlayıp başlamayacaklarını sormaya başladı.

VanEck şefi Gabor Gurbacs, Bitcoin hakkındaki mevcut durumu Twitter üzerinden toplulukla paylaştı. Gurbacs, şu anda BTC fiyatının ticaret için en iyi ve güçlü temellere sahip olduğuna inanıyor. Gurbacs şu ifadeleri kullandı:

“#Bitcoin hiçbir zaman 20 bin dolar ile sürdürülebilir bir şekilde işlem görmedi. 10 bin dolar, tüm zamanların en yüksek seviyesinden işlem görüyor. BTC bugün, güçlü temellere sahip, her zaman en yüksek işlemleri görüyor.”

Gurbacs’ın yayınladığı diğer BTC zirvelerini gösteren görüntü bu ifadeyi doğruladı ve BTC’nin bu tabloya göre sadece 3 dakika boyunca 18 bin ve 19 bin dolar seviyelerinden işlem yapıldığını gösteriyor. BTC’nin 10 bin dolar seviyesinin altında işlem gördüğü en uzun dönem ise 8 bin dolar9 bin dolar seviyesiydi (9 gün boyunca).

Bitcoin Dikkat Çekiyor

TechCrunch’ın kurucusu Michael Arrington, 2018’den beri Bitcoin’de hayal kırıklığına uğramış olan arkadaşlarının ondan tavsiye istemeye başladığını – şimdi tekrar Bitcoin satın alıp almamaları ve nasıl devam edecekleri konusunda – takipçileriyle paylaştı.

Şimdi, Bitcoin fiyatı 10 bin dolar eşiğini geçti. Bu nedenle birçok yatırımcı Bitcoin’i tekrar değerli bir yatırım olarak görmeye başladı. CoinMarketCap’e göre, BTC şu an 10 bin 152 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner