Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Şu An Ticaret İçin Güçlü Temellere Sahip

Bitcoin Şu An Ticaret İçin Güçlü Temellere Sahip

ABONE OL:google-news

Kripto para topluluğu, Bitcoin (BTC) fiyatının 20 bin dolara ulaşacağını umuyor. VanEck’in kripto şefi Gabor Gurbacs, sürdürülebilirlik anlamında Bitcoin için tüm zamanların en yüksek seviyesinin şu anda 10 bin dolar olduğunu belirtiyor. Bu arada, Bitcoin’e olan ilgi, kripto kışının bitmesinin ardından tekrar uyanıyor gibi görünüyor. TechCrunch kurucusu, arkadaşlarına şimdi BTC’yi tekrar satın almaya başlayıp başlamayacaklarını sormaya başladı.

VanEck şefi Gabor Gurbacs, Bitcoin hakkındaki mevcut durumu Twitter üzerinden toplulukla paylaştı. Gurbacs, şu anda BTC fiyatının ticaret için en iyi ve güçlü temellere sahip olduğuna inanıyor. Gurbacs şu ifadeleri kullandı:

“#Bitcoin hiçbir zaman 20 bin dolar ile sürdürülebilir bir şekilde işlem görmedi. 10 bin dolar, tüm zamanların en yüksek seviyesinden işlem görüyor. BTC bugün, güçlü temellere sahip, her zaman en yüksek işlemleri görüyor.”

Gurbacs’ın yayınladığı diğer BTC zirvelerini gösteren görüntü bu ifadeyi doğruladı ve BTC’nin bu tabloya göre sadece 3 dakika boyunca 18 bin ve 19 bin dolar seviyelerinden işlem yapıldığını gösteriyor. BTC’nin 10 bin dolar seviyesinin altında işlem gördüğü en uzun dönem ise 8 bin dolar9 bin dolar seviyesiydi (9 gün boyunca).

Bitcoin Dikkat Çekiyor

TechCrunch’ın kurucusu Michael Arrington, 2018’den beri Bitcoin’de hayal kırıklığına uğramış olan arkadaşlarının ondan tavsiye istemeye başladığını – şimdi tekrar Bitcoin satın alıp almamaları ve nasıl devam edecekleri konusunda – takipçileriyle paylaştı.

Şimdi, Bitcoin fiyatı 10 bin dolar eşiğini geçti. Bu nedenle birçok yatırımcı Bitcoin’i tekrar değerli bir yatırım olarak görmeye başladı. CoinMarketCap’e göre, BTC şu an 10 bin 152 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

919BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,556TakipçilerTakip Et
590AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar