Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve Ripple’da (XRP) Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin 34.

bitcoin btc ethereum eth cardano ada binance coin bnb ve rippleda xrp son durum

Lider kripto para birimi Bitcoin 34.000 dolar seviyesini geri alırken, önde gelen altcoin’ler de kayda değer kazançlar elde etti.

Bitcoin (BTC) 34.000 Doları Aştı

Lider kripto para birimi Bitcoin, madencilik zorluğunun düşmesinin ardından bir sıçrama kaydetti. 33.700 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin 34.700 dolar seviyesine kadar yükseldi. Haber her ne kadar piyasada olumlu bir etki yaratmış gibi görünse de, bazı yorumcular düşük hacim sebebiyle yükselişe şüpheyle yaklaştı. 

Son 24 saatte %3.9 oranında değer kazanan Bitcoin yayın saati itibariyle 34.600 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ethereum (ETH) Bitcoin’i Geride Bıraktı

Yakın zamanda çok önemli bir güncelleme gerçekleştirecek olan Ethereum son 24 saatte %6.9 oranında yükseliş ile Bitcoin’in performansını geride bıraktı ve ilk on içerisinde en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu. 

ETH, yayın saati itibariyle 2.200 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano (ADA) Yükseliş Momentumunu Sürdürüyor

Önde gelen kripto para analistleri tarafından, büyük piyasa düşüşünde ayakta kalmayı başaran altcoin’lerden biri olarak nitelendirilen Cardano (ADA) da ilk on içinde en çok kazanım elde eden kripto para birimlerinden oldu. Cardano son 24 saatte %6.2 değer kazanırken yayın saati itibariyle 1.39 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Binance Coin (BNB) 300 Doları Geri Kazanmaya Çalışıyor

Son zamanlarda Binance’in düzenleyici kurumlar ile yaşadığı sorunların ardından Binance Coin kötü bir hafta geçirdi. Hala 300 doların altında işlem gören BNB son 24 saatte %4 oranında değer kazandı ve yayın saati itibariyle 294 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ripple (XRP) 0.65 Dolar Seviyesini Koruyor

SEC davasının yanı sıra kurduğu iş birlikleri ile de gündeme gelen Ripple, son 24 saatte %4.3 değer kazandı. Ripple yayın saati itibariyle 0.67 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner