Yükleniyor...

Bitcoin Düşüşe mi Geçti, Yükseliş Trendi Sona mı Eriyor?

Bitcoin (BTC), birkaç saat içerisinde değer kaybetmeye başladı.

bitcoin düşüşe geçti yükseliş trendi sona mı eriyor

Bitcoin (BTC), birkaç saat içerisinde değer kaybetmeye başladı. CoinMarketCap verilerine göre BTC şu an 8 bin 840 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in değer kaybetmeye başladığı süre içerisinde Whale Alert tarafından bildirildiği üzere büyük çaplı BTC işlemleri gerçekleşti. Bazı kesimler bu işlemin satış işlemi olduğunu dile getirdi.

Kimliği bilinmeyen bir hesaptan TSİ ile 04.55’te 1067 BTC (yaklaşık 10 milyon dolar), Binance’te yer alan bir hesaba gönderildi. Ünlü analist Josh Rager bu işleme “dump it” yorumu yaptı. Analistlere göre bu durum Bitcoin’deki fiyat yükseliş trandinin sona erdiğini gösterebilir.

Büyük Bitcoin Transferleri Gerçekleşiyor

Transferler sadece bununla sınırlı kalmadı. TSİ 09.12’de 3 bin BTC (27 milyon dolar) OKEx’ten bilinmeyen bir adrese gönderildi. Bunun gibi 4 işlem daha gerçekleştirildi. İşlemlerin kim tarafından neden gerçekleştirildiği bilinmiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner