Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Düşüşe mi Geçti, Yükseliş Trendi Sona mı Eriyor?

Bitcoin Düşüşe mi Geçti, Yükseliş Trendi Sona mı Eriyor?

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Bitcoin (BTC), birkaç saat içerisinde değer kaybetmeye başladı. CoinMarketCap verilerine göre BTC şu an 8 bin 840 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in değer kaybetmeye başladığı süre içerisinde Whale Alert tarafından bildirildiği üzere büyük çaplı BTC işlemleri gerçekleşti. Bazı kesimler bu işlemin satış işlemi olduğunu dile getirdi.

Kimliği bilinmeyen bir hesaptan TSİ ile 04.55’te 1067 BTC (yaklaşık 10 milyon dolar), Binance’te yer alan bir hesaba gönderildi. Ünlü analist Josh Rager bu işleme “dump it” yorumu yaptı. Analistlere göre bu durum Bitcoin’deki fiyat yükseliş trandinin sona erdiğini gösterebilir.

Büyük Bitcoin Transferleri Gerçekleşiyor

Transferler sadece bununla sınırlı kalmadı. TSİ 09.12’de 3 bin BTC (27 milyon dolar) OKEx’ten bilinmeyen bir adrese gönderildi. Bunun gibi 4 işlem daha gerçekleştirildi. İşlemlerin kim tarafından neden gerçekleştirildiği bilinmiyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar