Yükleniyor...
Sponsored

Bitcoin, Ethereum ve Solana Analizi! 18 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1,6'lık yükselişle 977 milyar dolara ulaştı.

Bitcoin Ethereum ve Solana Analizi 18 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1,6’lık yükselişle 977 milyar dolara ulaştı. Gelin kripto para piyasasındaki son duruma beraber bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve SOL‘daki fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 1,7 değer kazandı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun süredir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ediyor. Bitcoin’in bu fiyat seyri kripto paralardaki düşüşün ve sabit seyrin devam edişine işaret etti. Bitcoin bulunduğu hareket bölgesiyle itibariyle 19 bin dolarda hareketine devam ediyor.

btc gunluk 5

Bitcoin‘in bu seviyelerden tepki alarak yeniden 20 bin dolar bandında tutunması kripto para piyasasındaki bu durgun seyri değiştirebilir. Eğer buradan bir düşüş gerçekleşecekse Bitcoin’deki bir sonraki durak 17-18 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 20 bin dolar bandına tutunmak olacaktır. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 19.500 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasadaki düşüş yönündeki hareketler Ethereum’a da ciddi momentum kaybettirdi. Buna karşın Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 2’lik yükseliş yaşadığını görüyoruz.

ethereum gunluk 5

Ethereum’da bir sonraki hedef 1.400 dolar bölgesini test etmek diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1.000 dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum 1.300 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Analizi

Piyasanın en popüler 9. coin’i olan Solana, güne yüzde 2,8’lik yükselişle başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle destek ve direnç arasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 34 dolar bölgesiyken en yakın destek bölgesi ise 30 dolar bandı diyebiliriz.

solana gunluk 2

Solana (SOL) haberin hazırlandığı an itibariyle 31 dolardan işlem görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x