Yükleniyor...

Bitcoin, Ethereum ve Solana Kaç TL? 17 Ağustos 2022

Kripto para piyasaları güne yükselişle başladı.

Bitcoin Ethereum ve Solana Kac TL 17 Agustos 2022

Kripto para piyasaları güne yükselişle başladı. Piyasa hacmi 24 saatte yüzde 2.13’lük bir yükseliş yaşadı ve toplam piyasa hacmi 1.22 trilyon dolar seviyesine geriledi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve SOL‘deki son durumu beraber inceleyelim. Bitcoin kaç TL ? Ethereum fiyatı hangi seviyede? SOL’deki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1.6’lık yükselişle başladı. Bitcoin, bulunduğu fiyat bölgesinde 24 bin desteğini deniyor. Dün gün içerisinde desteği denemedi ve desteğin altında seyretti. Bitcoin bu direnci kırması için olası bir yükseliş ile kendini bu fiyat bölgesinin üstüne atması piyasa açısından olumlu olacaktır.

btc 4 saatlik 3
Bitcoin 4 saatlik grafiği

Bitcoin‘deki en yakın destek 24 bin dolar bölgesiyken, bir üst direnç ise 26 bin seviyesi diyebiliriz. Bitcoin’deki fiyat hareketleri piyasanın geneline yansıyacak bir yükseliş senaryosunun gerçekleşebilmesi için Bitcoin bazlı olumlu gelişmelerin yaşanması gerekiyor. Yazı yazıldığı an itibariyle Bitcoin, 24.371 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in TL fiyatı ise an itibariyle 440.528 .

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafında fiyat hareketine baktığımız zaman ETH, güne yüzde 2.6’lık yükselişle başladı. Ethereum’un şu anda işlem gördüğü alan destek seviyesinin üzerinde seyrediyor ve grafikte görebileceğimiz gibi ETH, yükseliş trendini takip ediyor. Dün destekten tepki yemesinin ardından bugün de 2 bin dolar direncine oldukça yakın.

eth 4 saatlik 3
Ethereum 4 saatlik grafiği

Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.950 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Solana geçtiğimiz hafta gündemde kendine fazlaca yer bulmuştu. Solana güne yüzde 3 yükselerek başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle destek ve direnç arasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın destek 42 dolar bölgesiyken en yakın direnç bölgesi ise 47 dolar bölgesi diyebiliriz. Solana dün grafikte de gösterdiğimiz 42 dolar desteğinden tepki aldı ve ardından yüzde 5 yükseldi.

sol 4 saatlik
Solana 4 saatlik grafiği

Solana (SOL) yazı yazıldığı an itibariyle 44.5 dolardan işlem görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner