Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı 5.100 Dolara Doğru Gidiyor! Ethereum, Ripple ve Diğer Altcoin’lerde Neler Oluyor?

Bugün, en büyük 20 kripto para biriminin çoğu hafif kazanımlar kaydetti.

Bitcoin Fiyatı 6

Bugün, en büyük 20 kripto para biriminin çoğu hafif kazanımlar kaydetti. Bitcoin (BTC) şu sıralarda 5.100 dolara seviyesine yaklaşıyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin fiyatı şu anda 5.093,65 dolardan el değiştiriyor. Haftalık grafiğe baktığımızda mevcut fiyat Bitcoin’in haftaya başladığı fiyattan %2 daha yüksek.

Bitcoin Fiyatı

Ayı Piyasası mı Boğa Piyasası mı?

Fundstrat Global Advisors kurucusu Thomas Lee, bugün, Bitcoin Misery Indexery’in 2016’dan bu yana en yüksek değer olan 89’a ulaştığını söyledi. Bitcoin Misery Indexery sadece boğa piyasaları sırasında 67’nin üzerinde değerler rapor ettiğini, ancak şu anda boğa piyasasında olunduğun netleştirmek için daha fazla kanıta ihtiyaç duyulduğuna inandığını belirtti.

Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash ve Diğer Altcoin’lerdeki Son Durum

Ethereum (ETH), yaklaşık 17.4 milyar dolar olan piyasa değerine göre en büyük altcoin olma ünvanını koruyor. İkinci en büyük altcoin Ripple’ın (XRP) piyasa değeri haberi hazırladığımız sırada 13.7 milyar dolar seviyelerindeydi. Ethereum ayrıca son 24 saat içinde yaklaşık %1 oranında değer kazandı. Ethereum fiyatı şu sıralar 166,02 dolardan el değiştiriyor.

İkinci en büyük altcoin Ripple, haberi hazırladığımız sırada %1 değer kaybetmiş ve yaklaşık 0,329 dolardan seviyesinde işlem görüyordu. Kripto para biriminin haftalık grafiğine bakıldığında mevcut fiyatın bir hafta önceki fiyattan neredeyse %10 daha düşük olduğu görülüyor.

En büyük 20 kripto para birimi arasında, en kayda değer kaybı bildiren altcoin (-%4’den fazla) Maker (MKR) oldu. En yüksek kazanımı ise %7’nin üzerinde değer artışı ile Bitcoin Cash (BCH) gördü.

Kripto para piyasasının toplam piyasa değeri şu anda 173.2 milyar dolara eşit.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner