Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Bitcoin Son 30 Günde Yaklaşık %30 Değer Kazandı

Bitcoin Son 30 Günde Yaklaşık %30 Değer Kazandı

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasası şu an günlük işlemlerde kırmızıya bürünmüş olabilir, ancak piyasa bugün bir ay öncesine göre çok daha sağlıklı bir konumda. Coin360’ın 30 günlük dönemine ait verilere bakıldığında, kripto para birimlerinin Mart’ta olduğundan daha iyi durumda oldukları açıkça görülüyor.

Bitcoin Değer Artışı

Bitcoin fiyatı Nisan ayının başında yükselişe geçti ve sadece üç saatte yaklaşık 600 dolar arttı. Bu fiyat artışından itibaren, Bitcoin bu yıl ilk kez 5.000 doları kırmak için 4.100 dolardan çıktı. Son 30 gün içinde Bitcoin %28,74 kazandı. Son on gün boyunca, önde gelen kripto para biriminin fiyatı 4.800 dolar ile 5.421 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Bitcoin şu anda 5.086 dolarda oturuyor.

Bitcoin Fiyatı

Bitcoin yükselirken, diğer kripto para birimleri de yükseldi. Ethereum fiyatı da son 30 günde önemli miktarda arttı. Bitcoin’in yükselişini takip eden Ethereum %23,54 artışla 141 dolardan 172 dolara yükseldi. Şu anda Ethereum fiyatı 165,96 dolardan el değiştiriyor.

Bitcoin hard fork‘u Litecoin ve Bitcoin Cash de son 30 günde önemli kazanımlar gördü.

Litecoin, son 30 gün içinde %39,54 oranında değer kazandı. Aşağıdaki grafikten de görüleceği gibi, kripto para birimi Nisan ayının başında sert bir değer artışı gördü. Bir ay önce Litecoin yaklaşık 60 dolardan el değiştiriyordu ve 97,50 dolara kadar çıktı. Şu anda Litecoin 80,16 dolardan el değiştiriyor.

Litecoin Fiyatı

Bitcoin Cash, bu ay büyük bir değer artışı gördü. Geçtiğimiz 30 gün içinde %113,50 oranında değer kazandı ve fiyatını iki kartına çıkarmış oldu. Şu anda Bitcoin Cash 286 dolardan el değiştiriyor.

Bitcoin Cash Fiyatı

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar