Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatında Yeni Bir Düşüş Görülebilir

Bitcoin (BTC) yana doğru hareketini devam ettirdiği sürece, yakın vadede büyük bir düşme riski ile karşı karşıya kalabilir.

bitcoin fiyatinda yeni bir dusus gorulebilir

Bitcoin (BTC) yana doğru hareketini devam ettirdiği sürece, yakın vadede büyük bir düşme riski ile karşı karşıya kalabilir.

Lider kripto varlığın son fiyat hareketleri, alıcıların şu anda temelde zayıf olduklarını ortaya koydu. BTC fiyatı halen 9.000 dolar seviyesinin ortalarında desteklenmeye devam etse de, bu desteğin ne kadar daha süreceği belirsizliğini koruyor.

Bu teknik zayıflığın en büyük sebebi olarak ise, son zamanlarda yaşanılan redler ve yükselen üçgenin alt sınırında yer alan kırılma noktası olarak gösteriliyor. Bu faktörler sebebi ile bazı analistler, lider kripto varlığın kısa zaman içerisinde tekrardan 8.500 dolar seviyesine geri çekilebileceği yönünde tahminlerde bulunuyorlar.

Popüler bir kripto trader’ı kısa zaman içerisinde 9.600 ve 9.800 dolar arasında bulunan ağır direncinin geçilmediği taktirde, Bitcoin’in daha fazla yükselebileceğine inanmadığını belirtti.

https://twitter.com/George1Trader/status/1271345267057537024

“George1Trader” kullanıcı adı ile bilinen trader paylaştığı grafikte, mavi bölgenin altında kaldığımız sürece, 8.000 dolar seviyelerini görmemiz muhtemel açıklamasında bulundu.

Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 9.416 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner