Yükleniyor...

Bitcoin’de Golden Cross Heyecanı

Bitcoin haftalık grafiğinde golden cross'un oluşmak üzere olduğu ve bu oluşumun gerçekleşmesi durumunda Bitcoin'i fiyatının 30.

golden croos btc

Bitcoin haftalık grafiğinde golden cross’un oluşmak üzere olduğu ve bu oluşumun gerçekleşmesi durumunda Bitcoin’i fiyatının 30.000 dolara taşıyacak bir rallinin yaşanması bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanlarda 9.600 dolar seviyesinin üzerinde konsolide olamayan Bitcoin, yine de bu yıl muazzam kazançlar gördü ve daha fazlasını görmek için hazırlandığı yorumları yapılıyor. Twitter’daki popüler kripto para trader’ı Anondran’a göre, Nisan 2019’dan bu yana ilk kez en büyük kripto paranın haftalık grafiğinde EMA golden cross’u oluşmak üzere.

Golden cross, 50 günlük EMA’nın 200 günlük EMA’yı aşmasıyla ortaya çıkar ve trend değişiminin en büyük habercisi olarak kabul edilmektedir. Çoğunlukla golden cross ile boğa trendinin başlayacağı konuşulur.

Golden cross nadir olarak görülür ve genellikle piyasada heyecana neden olur. En son görülen golden cross ile BTC, yüzde 158 oranında artış yaşayarak 2019’un en yüksek seviyesi olan 13.888 dolara ulaştı.

Bitcoin 30.000 Dolara Ulaşabilir

Analist Anondran’a göre, son golden cross baz alınacak olursa Bitcoin aynı oranda bir artış yaşayabilir ve 30.000 dolara kadar yükseliş yaşanabilir. Bununla birlikte, MA geçişleri mutlaka bir trend değişikliğini gösterse de gecikmeli indikatörler olarak kabul edilir.

En son gerçekleşen golden cross’un Facebook’un kripto parası Libra’dan kaynaklandığı belirtmek gerekiyor. Şimdi ise Google aramalarında “Bitcoin Halving” aramalarının popüler olduğu bir dönemdeyiz. Yaklaşan yarılanmanın Bitcoin’nin fiyatının yeni katalizörü olacağı düşünülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x