Yükleniyor...

Bitcoin Madencilik Havuzları Artık Daha Az BTC Satıyor

Son analizler, madencilerin artık kripto parayı tutmayı tercih ettikleri için Bitcoin satışlarının birkaç aydır azaldığını gösteriyor.

btc madenci

Son analizler, madencilerin artık kripto parayı tutmayı tercih ettikleri için Bitcoin satışlarının birkaç aydır azaldığını gösteriyor. CryptoQuant analitik şirketinin CEO’su, Bitcoin madencilerinin bu yıl Mart ayından bu yana kripto borsalarına çok daha az BTC gönderdiğini gösteren bir grafiği paylaştı.

Bitcoin Tutmaya Devam Ediyorlar

CEO Ki Young Ju bir Madenci Doğrudan Satış Endeksi Tablosu paylaştı. Paylaşım, madencilik havuzları tarafından kripto para borsalarına gönderilen Bitcoin miktarının son zamanlarda azaldığını gösteriyor.

Grafik, madencilerin satış faaliyetlerinin bu yıl yaklaşık Mart ayından bu yana düşüşte olduğunu (ve yerini elde tutmanın aldığını) gösteriyor. Ju tarafından yayınlanan ikinci grafik ise verileri paylaştığı belirli madencilik platformlarını gösteriyor. Bunlar Binance Pool, Poolin, ViaBTC, BTC.com, F2pool vb.

E4XgRmsWQAQp6Im

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner