Yükleniyor...

Bitcoin Mi Paypal Mı? Transfer Ücreti Kapışmasına Ünlü İsimler De Eklendi

Mati Greenspan ve Amsterdamlı bir kripto analisti olan Michael van de Poppe (namıdiğer Crypto Michael), BTC transfer ücretinin 7 dolardan 3.

cryptovspaypal

Mati Greenspan ve Amsterdamlı bir kripto analisti olan Michael van de Poppe (namıdiğer Crypto Michael), BTC transfer ücretinin 7 dolardan 3.30 dolara düşmesi üzerine doğruca Twitter’a koştular.

Tartışma esnasında bir kesimin PayPal’i BTC’den daha üstün görmesini de konuşan analistler, farklı altcoinleri de trollediler.

EToro’nun baş analisti pozisyonundan ayrıldıktan sonra Quantum Economics’i kuran, Bitcoin uzmanı ve kripto analisti Mati Greenspan, bu olumlu haberi Twitter’da müjdeledi.

Bitcoin göndermek için ortalama ücret yaklaşık 7 dolara yükselmeden önce, geçen hafta 5.82 dolar idi. Mati Greenspan bir sonraki Bitcoin zorluk ayarlamasından sonra, bu sorunun 91 blokta çözüleceğini tweetledi.

“Transfer Ücreti Şu An 3,30 Dolar, Gerçi Hala Yüksek!”

Greenspan, BTC transfer ücretinin şu anda toplamda 3,30 dolar olduğunu bildirdi. Ancak, bunun hala biraz yüksek olduğunu da sözlerine ekledi.

Ayrıca Bitcoin ağının şu anda yavaş olduğunu ve bir blok üretmenin on iki dakika sürdüğünü de bildirdi.

PayPal ‘BTC’den Daha Ucuz’ Olduğu İçin Ateş Altında

Michael van de Poppe, ödeme hizmeti devi PayPal’a sataşmaya başladı. BTC ücretlerinin çok yüksek olduğunu söyleyenlerin hepsini trollemeye başlayan analist, bu kişilere PayPal’ın her işleminden yüzde dördünü tahsil ettiğini hatırlattı.

Mati Greenspan de altcoinlere taş atarak, BTC işlemlerinin doğrulanmasını beklemek zorunda kalmadan, daha hızlı ve daha ucuz para göndermek için kullanabileceğini söyledi.

XRP ve DGB hayranları, altcoinlerinin BTC’den daha üstün olduğunu kanıtlarken genellikle bu argümanlara atıfta bulunmalarıyla bilinirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner