Yükleniyor...

Bitcoin, Opex ve Capex Tarafından Destekleniyor

Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı, ‘Bitcoin hiçbir şey tarafından desteklenmiyor” ifadesinin neden yanlış olduğunu ve BTC fiyatının 6 bin 800 dolara düşebileceğini anlattı.

btc

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı, ‘Bitcoin hiçbir şey tarafından desteklenmiyor” ifadesinin neden yanlış olduğunu ve BTC fiyatının 6 bin 800 dolara düşebileceğini anlattı.

Morgan Creek Digital’in yöneticisi ve kurucu ortağı Jason A. Williams, “Bitcoin’in hiçbir şey tarafından desteklenmediği” iddiasını çürütecek nitelikte ifadeler kullandı. Son tweetinde Jason A. Williams, Bitcoin’in hiçbir şey tarafından desteklenmediği görüşünden bahsetti.

Ünlü isim bu düşünceyle kripto eleştirmenleri arasında popüler olan görüşü çürütmek istedi. Williams, lider kripto para biriminin işletme harcamaları ve sermaye harcamaları (Opex ve Capex) olmak üzere iki özel şeyle desteklendiğini belirtti. Williams, Bitcoin’in desteklenmediği iddiasının akıllıca ya da iyi düşünülmüş olmadığını ifade ediyor. Williams, şunları söylüyor:

“Hashing ücretsiz değil. PoW ücretsiz değil. Bitcoin, Opex ve Capex tarafından desteklenmektedir. Bitcoin hiçbir şey tarafından desteklenmiyor yorumunu bırakın. Bu zekice ya da iyi düşünülmüş bir ifade değil.”

Bitcoin 6 Bin 800 Dolara Düşer mi?

Bir başka tweet’te Williams, yakın gelecekte Bitcoin’in önemli ölçüde düşüş yaşayıp 6 bin 800 dolara gerileyebileceğini iddia etti. Bu tür potansiyel bir dönemin yatırımcıların yararlanabilmesi için iyi bir fırsat olacağını dile getiren Williams, şunları söyledi:

“Bitcoin aslında 6 bin 800 dolara düşerse, bundan yararlanmaya hazır mısınız? Profesyonel ipucu: Hazır olun.”

Yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin 9 bin 700 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner