Yükleniyor...

Bitcoin SV’de (BSV) Sert Yükseliş!

Craig Wright’ın ABD Telif Hakkı Bürosu'ndan Bitcoin'in white paper'ının telif hakkını tescil ettirmesi sonrası Bitcoin SV (BSV) fiyatı uçuşa geçti.

Bitcoin SV BSV

Craig Wright’ın ABD Telif Hakkı Bürosu’ndan Bitcoin’in white paper’ının telif hakkını tescil ettirmesi sonrası Bitcoin SV (BSV) fiyatı uçuşa geçti.

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin SV fiyatı yüzde 90 artarak 116,87 dolara yükseldi. Sert çıkış sonrası kripto para biriminin fiyatında hafif düzeltmelerle kripto para biriminin fiyatı 104 dolara gerilemiş durumda.

Bitcoin SV Fiyatı

Kendini Satoshi Nakamoto olarak ilan etmesinin ardından kripto topluluğundan büyük tepki alan Wright, Bitcoin white paper’ının ve arkasındaki kodun büyük çoğunluğunun haklarını alarak bir adım öne çıkmış oldu. Wright, artık ABD tarafından Bitcoin’in yaratıcısı olarak tanınıyor.

Telif hakkıyla ilgili gelişmeler sonrası yükselişe geçen Bitcoin SV’nin piyasa değeri 2 milyar doları aştı. Piyasa değerindeki bu artış onun Monero ve Tron’u geçmesini sağladı. Fiyattaki düzeltmeler sonrası piyasa değeri dülen BSV yeniden Tron’un arkasına düştü ve şu anda piyasa değerine göre en değerli 12. kripto para birimi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner